Optické transceivery CFP, CFP2, CFP4

5 položek celkem
CFP "Cisco ASR" konvertor na QSFP28, 100Gbps, pro CFP sloty
24 563 Kč včetně DPH
20 300 Kč

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps, Cisco ASR kompatibilní

Kód: CFP-TO-QSFP28-100G-ASR
CFP "Cisco" 40GBASE-LR4, SM, 10km, 4x10G LAN WDM EML, 4x 10G PIN), 3,3V, SC duplex
31 992,40 Kč včetně DPH
26 440 Kč

CFP transceiver 40Gbps, 40GBASE-LR4, SM,10km,(4x10G LAN WDM EML,4x10G PIN), 3,3V,SC duplex,0 až 70°C, Cisco kompatibilní

Kód: CFP-LR4-40G-CIS
CFP konvertor QSFP28, 100Gbps, pro CFP sloty
24 659,80 Kč včetně DPH
20 380 Kč

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps

Kód: CFP-TO-QSFP28-100G
CFP2 "Huawei" 100GBASE-LR4, SM, 10km, (4x 25G LAN WDM DBF, 4x25 G PIN), 3,3V, LC duplex
363 Kč včetně DPH
300 Kč

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní

Kód: CFP2-LR4-100G-HUA
CFP2 konvertor na QSFP28, 100Gbps, pro CFP2 sloty
11 876,15 Kč včetně DPH
9 815 Kč

CFP2 konvertor/ redukce na QSFP28, 100Gbps, redukce je problematická v kombinaci s metalickými pasivními QSFP28 kabely, QSFP28 AOC kabely v pořádku, s moduly QSFP28 opět v pořádku

Kód: CFP2-TO-QSFP28-100G

Optické transceivery CFP, CFP2 a CFP4 pro 100 Gb/s přenosy na vzdálenosti 0,1÷40 km jsou zásuvné media konvertory do uni-slotů aktivních prvků. Od běžného media konvertoru se kompaktní optické transceivery liší kompaktními rozměry, integrovaným napájením a dále můžou být moduly vybaveny diagnostickými funkcemi (MSA SFF-8472). Diagnostika bývá značena po různu: DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface; platí, že DMI=DDM=DDMI. Pomocí této sady funkcí lze, tady pokud to síťový prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd, hlavní parametry pro telekomunikační a datové sítě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení