Multimode optické patchcordy OM4

Optický patchcord (jumper kabel) je propojovací optický kabel zakončený optickými konektory. Patchcordy propojují zařízení uvnitř racků (datových rozvaděčů), rozlišují se na duplexní (2x vlákno, 4x konektor) a méně časté simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Třídy útlumů dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6), doporučení ITU-T L.36 pro multimode (MM) patchcordy v naší nabídce mají R/L je >35dB, I/L <0,2dB.

Optické patchcordy standardní provedení: USCONEC (americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy), SENKO (japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory ...), AMP (německé konektory LC, SC, ST, FC, MT-RJ ...), R&M, Reichle de Massari (švýcarské konektory, E2000), Huber Suhner (švýcarské konektory, E2000), SEIKOH GIKEN (japonské konektory), NISSIN-MPO kabelové sestavy (japonské konektory, kompletace Čína), NOVOBIT (čínská výroba), OEM (kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC ...), použitelné pro většinu aplikací, low-cost).

14 položek celkem
0,5m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
139,15 Kč včetně DPH
115 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-0-5D-ZX
10m, MPOm-MPOm, OM4 50/125, optický patchcord | přímé zapojení 1:1,  (MM)
2 672,89 Kč včetně DPH
2 209 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | MPOm-MPOm | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | přímé zapojení 1:1 | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-12F-DIR-10-ZX
15m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
520,30 Kč včetně DPH
430 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-15D-ZX
1m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
141,57 Kč včetně DPH
117 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-1D-T-ZX
1m, LC/PC-LC/PC, OM4 50/125, optický patchcord,  (MM)
392,04 Kč včetně DPH
324 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC/PC-LC/PC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-1D-SG
2,5m, MPO (samička) - 8xLC, OM4 50/125, optický patchcord,  (MM)
1 748,45 Kč včetně DPH
1 445 Kč

Multimode optický patchcord | délka 2,5m | MPO (samička) - 8xLC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-MPO-8F/8XLC-2-5-ZX-C1
20m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
617,10 Kč včetně DPH
510 Kč

Multimode optický patchcord | délka 20m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-20D-ZX
2m, MPOf-MPOf 24f, OM4 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
2 266,33 Kč včetně DPH
1 873 Kč

Multimode optický patchcord | délka 2m | MPOf-MPOf 24f | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-24F-CRS-02-ZX
5m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
244,42 Kč včetně DPH
202 Kč

Multimode optický patchcord | délka 5m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-5D-T-ZX
5m, LC-SC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
234,74 Kč včetně DPH
194 Kč

Multimode optický patchcord | délka 5m | LC-SC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/SC-5D-T-ZX
5m, MPOf-MPOf 24f, OM4 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
3 173,83 Kč včetně DPH
2 623 Kč

Multimode optický patchcord | délka 5m | MPOf-MPOf 24f | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-24F-CRS-05-ZX
5m, SC-SC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua (MM)
234,74 Kč včetně DPH
194 Kč

Multimode optický patchcord | délka 5m | SC-SC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-SC/SC-5D-T-ZX
7m, MPOf-MPOf 24f, OM4 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
3 742,53 Kč včetně DPH
3 093 Kč

Multimode optický patchcord | délka 7m | MPOf-MPOf 24f | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-24F-CRS-07-ZX
8m, MPOf-MPOf, OM4 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
2 203,41 Kč včetně DPH
1 821 Kč

Multimode optický patchcord | délka 8m | MPOf-MPOf | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-12F-CRS-08-ZX