Aktivní prvky LAN

Skupinu zařízení, které zajišťují provoz datových sítí lze souhrnně označit jako Aktivní prvky. Do této oblasti řadíme zejména prvky jako jsou datové přepínače (switche), směrovače (routery), bezpečnostní prvky sítí (firewally, UTM), řídící prvky sítí (management a controllery). U bezdrátových sítí jde o řídící jednotky (wifi-controllery), přístupové body (access pointy), servery pro vzdálený autentizovaný přístup, řešení pro zabezpečení sítí a portfolio produktů pro připojení k internetu.

Při návrhu a budování sítí je kladen důraz na nalezení nejvhodnějšího řešení potřeb zákazníka s ohledem na spolehlivost a dostupnost sítě, jednoduché správy, rychlé odezvy a bezpečnosti celého systému.  

Nabízíme širokou bázi řešení od renomovaných výrobců podporující datové sítě všech kategorií.

 

325 položek celkem
12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G Copper Uplinks, Fanless
21 477,50 Kč včetně DPH
17 750 Kč
Kód: ICX6430-C12-USED
Bezdrátový dual router UBR LTE
22 832,70 Kč včetně DPH
18 870 Kč

Peplink UBR LTE dual cellular router

Kód: UBR LTE
Bezdrátový router 4G LTE automotive s WiFi 802.11n vhodný pro přímou instalaci do vozidel, 1xSIM, 2x FAKRA  pro antnény
4 001,47 Kč včetně DPH
3 307 Kč

Bezdrátový 4G LTE automotive router s WiFi 802.11n vhodný pro přímou instalaci do vozidel, 1xSIM, 2x FAKRA pro antnény

Kód: RUT850
Bezdrátový router 4G LTE RUT950 s WiFi 802.11n, dual SIM, konektory pro externí antény, 3xLAN, 1xWAN porty
5 970,14 Kč včetně DPH
4 934 Kč

Bezdrátový 4G LTE router Teltonika RUT950 s WiFi 802.11n, dual SIM, konektory pro externí antény, 3xLAN, 1xWAN porty

Kód: RUT950
Bezdrátový router 4G LTE RUT955 s WiFi 802.11n, dual SIM, 3xLAN, 1xWAN  I/O, RS232, RS485, GPS
6 728,81 Kč včetně DPH
5 561 Kč

Bezdrátový 4G LTE router Teltonika RUT955 s WiFi 802.11n, dual SIM, 3xLAN, 1xWAN I/O, RS232, RS485, GPS

Kód: RUT955
Bezdrátový router MAX BR1 LTE s Wi-Fi
19 589,90 Kč včetně DPH
16 190 Kč

Pepwave MAX BR1 - bezdrátový LTE router s Wi-Fi

Kód: MAX-BR1-LTE-E-T
Bezdrátový router MAX BR1 SLIM LTE s Wi-Fi
27 527,50 Kč včetně DPH
22 750 Kč

Pepwave MAX BR1 SLIM - bezdrátový LTE router s Wi-Fi

Kód: MAX-BR1-SLIM-LTE-E-T
Bezdrátový router MAX HD2 IP67, bonding, s WiFi
95 553,70 Kč včetně DPH
78 970 Kč

Pepwave MAX HD2 IP67 - bezdrátový LTE bonding router s WiFi

Kód: MAX-HD2-M-LTE-E-IP67
Bezdrátový router MAX HD2 LTEA, bonding, s WiFi a USB
150 161 Kč včetně DPH
124 100 Kč

Pepwave MAX HD2 LTEA - bezdrátový LTE bonding router s WiFi a USB

Kód: MAX-HD2-LTEA-W-T
Bezdrátový router MAX HD2 MediaFast, bonding, s WiFi a USB
143 009,90 Kč včetně DPH
118 190 Kč

Pepwave MAX HD2 MediaFast - bezdrátový LTE bonding router s WiFi a USB

Kód: MAX-HD2-MFA-LTE-E-T
Bezdrátový router MAX HD2 mini, bonding, s USB
88 814 Kč včetně DPH
73 400 Kč

Pepwave MAX HD2 mini - bezdrátový LTE bonding router s USB

Kód: MAX-HD2-MINI-LTE-E-T
Bezdrátový router MAX HD2, bonding, s WiFi a USB
95 916,70 Kč včetně DPH
79 270 Kč

Pepwave MAX HD2 - bezdrátový LTE bonding router s WiFi a USB

Kód: MAX-HD2-LTE-E-T
Bezdrátový router MAX HD4 LTE MediaFast, bonding, s WiFi a USB, vč. disku pro lokální cachování
210 745,70 Kč včetně DPH
174 170 Kč

Pepwave MAX HD4 LTE MediaFast - bezdrátový LTE bonding router s WiFi a USB, vč. disku pro lokální cachování

Kód: MAX-HD4-MFA-LTE-E-T
Bezdrátový router MAX HD4 LTE, bonding, s WiFi a USB
243 161,60 Kč včetně DPH
200 960 Kč

Pepwave MAX HD4 LTE - bezdrátový LTE bonding router s WiFi a USB

Kód: MAX-HD4-LTE-E-T
Bezdrátový router RUT240, 4G LTE průmyslový s WiFi 802.11n, 1xSIM, 1xLAN, 1xWAN, digital I/O, PoE
4 610,10 Kč včetně DPH
3 810 Kč

RUT240 - Bezdrátový 4G LTE průmyslový router s WiFi 802.11n, 1xSIM, 1xLAN, 1xWAN, digital I/O, POE

Kód: RUT240
Bezdrátový router RUT360, 4G LTE CAT6 průmyslový s WiFi 802.11n, 1xSIM, 1xLAN, 1xWAN, digital I/O, PoE
6 001,60 Kč včetně DPH
4 960 Kč

RUT360 - Bezdrátový 4G LTE CAT6 průmyslový router s WiFi 802.11n, 1xSIM, 1xLAN, 1xWAN, digital I/O, POE

Kód: RUT360
Bridge PLC sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet 100-240VAC, 50/60Hz
1 237,83 Kč včetně DPH
1 023 Kč

Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz

Kód: WA-1701-V1
Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+, 7x GE LAN+1x GE Combo+1x 10G SFP+, OS L6
16 214 Kč včetně DPH
13 400 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+, 7x GE LAN+1x GE Combo+1x 10G SFP+ port, OS L6

Kód: CCR1009-7G-1C-1S-
Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC, 7x GE LAN+1x GE Combo+1x 10G SFP+ port, OS L6, 2 GB RAM
16 794,80 Kč včetně DPH
13 880 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC, 7x GE LAN+1x GE Combo+1x 10G SFP+ port, OS L6, 2 GB RAM

Kód: CCR1009-7G-1C-1S-PC
Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC, 7x GE LAN+1x GE Combo port, OS L6, 1 GB RAM
14 241,70 Kč včetně DPH
11 770 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC, 7x GE LAN+1x GE Combo port, OS L6, 1 GB RAM

Kód: CCR1009-7G-1C-PC
Cloud Core Router CCR1016-12G, 12x GB LAN, OS L6, 2 GB RAM
19 396,30 Kč včetně DPH
16 030 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12G, 12x GB LAN, OS L6, 2 GB RAM

Kód: CCR1016-12G
Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+, 12x GB SFP + 1x 10G SFP+, OS L6, 2 GB RAM
22 348,70 Kč včetně DPH
18 470 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+, 12x GB SFP + 1x 10G SFP+, OS L6, 2 GB RAM

Kód: CCR1016-12S-1S-
Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, OS L6
39 893,70 Kč včetně DPH
32 970 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, OS L6

Kód: CCR1036-12G-4S-EM
Cloud Core Router CCR1036-12G-4S, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, OS L6
31 847,20 Kč včetně DPH
26 320 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, OS L6

Kód: CCR1036-12G-4S
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+, 1x GB + 8x 10G SFP+, OS L6, 16 GB ECC RAM
91 705,90 Kč včetně DPH
75 790 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+, 1x GB + 8x 10G SFP+, OS L6, 16 GB ECC RAM

Kód: CCR1072-1G-8S-
Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS, 1x 1G + 12x 10G SFP+ a 2x 25G SFP28, OS L6, 4 GB ECC RAM
15 947,80 Kč včetně DPH
13 180 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS, 1x 1G + 12x 10G SFP+ a 2x 25G SFP28, OS L6, 4 GB ECC RAM

Kód: CCR2004-1G-12S-2XS
DIN Media převodník FE, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce
3 734,06 Kč včetně DPH
3 086 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce

Kód: IMC-111PB
DIN Media převodník GE, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),
5 547,85 Kč včetně DPH
4 585 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),

Kód: IGMC-1011GP
DIN Media převodník GE, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)
18 089,50 Kč včetně DPH
14 950 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)

Kód: ITGMC-111GP-
DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C
2 565,20 Kč včetně DPH
2 120 Kč

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C

Kód: ISC-1112-I
DIN server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
7 360,43 Kč včetně DPH
6 083 Kč

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-322
DIN server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
9 526,33 Kč včetně DPH
7 873 Kč

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-342
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
2 574,88 Kč včetně DPH
2 128 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-150B
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 824,81 Kč včetně DPH
3 161 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-180B
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo
4 911,39 Kč včetně DPH
4 059 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo

Kód: IES-1041FX-MM-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d
6 824,40 Kč včetně DPH
5 640 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d

Kód: IES-1042FX-SS-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 183,51 Kč včetně DPH
2 631 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-1080A
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité
10 968,65 Kč včetně DPH
9 065 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité

Kód: IES-1062FX-SS-SC
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40
9 047,17 Kč včetně DPH
7 477 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40

Kód: IES-1082GP
DIN Switch FE, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-
12 208,90 Kč včetně DPH
10 090 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-

Kód: IES-2042FX-SS-SC
DIN Switch GE PoE, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,
10 879,11 Kč včetně DPH
8 991 Kč

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,

Kód: IGPS-1080-24V
DIN Switch GE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
5 382,08 Kč včetně DPH
4 448 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IGS-1080A
EdgePoint EP-R6 WISP outdoor router s Passive PoE, 5x GB LAN, 1x SFP, DC i PoE napájení, PoE Out
3 441,24 Kč včetně DPH
2 844 Kč

Ubiquiti EdgePoint EP-R6 WISP outdoor router s Passive PoE, 5x GB LAN, 1x SFP, DC i PoE napájení, PoE Out

Kód: EP-R6
EdgePoint EP-R8 WISP outdoor router s Passive PoE, 8x GB LAN, vč. 2x Combo, PoE In, DC i PoE napájení, PoE Out
13 394,70 Kč včetně DPH
11 070 Kč

Ubiquiti EdgePoint EP-R8 WISP outdoor router s Passive PoE, 8x GB LAN, vč. 2x Combo, PoE In, DC i PoE napájení, PoE Out

Kód: EP-R8
EdgeRouter X SFP, 5x GB LAN + 1x 100/1000 Mbps SFP, PoE Out Passive support, Desktop
2 239,71 Kč včetně DPH
1 851 Kč

Ubiquiti EdgeRouter X SFP, 5x GB LAN + 1x 100/1000 Mbps SFP, PoE Out Passive support, Desktop

Kód: ER-X-SFP
EdgeRouterX, 5x GB LAN, PoE In, PoE Out support, Desktop, napájecí zdroj 12 V, 0,5 A
1 473,78 Kč včetně DPH
1 218 Kč

Ubiquiti EdgeRouterX, 5x GB LAN, PoE In, PoE Out support, Desktop, napájecí zdroj 12 V, 0,5 A

Kód: ER-X
hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD Dual-Band Box AP/Router, 5x100Mbps LAN+WiFi 2,4/5 GHz 802.11a/b/g/n/ac, OS L4,
1 543,96 Kč včetně DPH
1 276 Kč

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD Dual-Band Box AP/Router, 5x100Mbps LAN+WiFi 2,4/5 GHz 802.11a/b/g/n/ac, OS L4,

Kód: RB952UI-5AC2ND
hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD-TC Dual-Band Box AP/Router, 5x100Mbps LAN+WiFi 2,4/5 GHz 802.11a/b/g/n/ac, OS L4,
1 550,01 Kč včetně DPH
1 281 Kč

MikroTik hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD-TC Dual-Band Box AP/Router, 5x100Mbps LAN+WiFi 2,4/5 GHz 802.11a/b/g/n/ac, OS L4,

Kód: RB952UI-5AC2ND-TC
hAP Lite RB941-2nD Box AP/Router, 4x 10/100BaseT LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO, OS L4, 32 MB RAM
676,39 Kč včetně DPH
559 Kč

MikroTik hAP Lite RB941-2nD Box AP/Router, 4x 10/100BaseT LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO, OS L4, 32 MB RAM

Kód: RB941-2ND
hAP Lite RB941-2nD-TC Box AP/Router, 4x 10/100BaseT LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO, OS L4, 32 MB RAM
672,76 Kč včetně DPH
556 Kč

MikroTik hAP Lite RB941-2nD-TC Box AP/Router, 4x 10/100BaseT LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO, OS L4, 32 MB RAM

Kód: RB941-2ND-TC
Nahoru
Další produkty

Naše zkušenosti a služby jsou Vám k dispozici:

  • provedení kompletní analýzy a návrhu efektivního řešení
  • projekt řešení
  • zabezpečení kompletní dodávky "na klíč"
  • instalace a oživení všech prvků
  • poskytování záručního i pozáručního servisu a podpory

Ozvěte se, poradíme, realizaci provedeme rychle a na klíč k Vaší spokojenosti.