Singlemode optické kabely, SM

30 položek celkem
12x SM 9/125, G.652D, MLT, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, černý, d5,9mm, 700N
20,45 Kč včetně DPH
16,90 Kč

MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, HDPE plášť, d5,9mm, pev. v tahu 700N, multi L/T, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D - low waterpeak (1x trubička po 12 vláknech + 5x...

Kód: 012-SM652DLT-MIKRO-59-LS
12x SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, d1,7mm, 100N, povolený r ohybu 60mm
14,04 Kč včetně DPH
11,60 Kč

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,7mm, 12vl. SM G.657A 250um, povolený poloměr ohybu 60mm, 1,9kg na km,...

Kód: 012-SM657ALT-DROP-17-LS
12x SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, d1,8mm, 100N, povolený r ohybu 40mm
11,25 Kč včetně DPH
9,30 Kč

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 12vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,8mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 2,4kg na...

Kód: 012-SM657A1-DR-18-ZX
12x SM 9/125, G.657A2, CLT, MDPE, optický kabel armovaný, antirodent, 6,4mm, 500N
22,87 Kč včetně DPH
18,90 Kč

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,4mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM OS2...

Kód: 012-SM657A2LT-AROD-64-LS
24x SM (2 trubičky/12), 9/125, G.652D, MLT, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, černý, d5,9mm, 700
23,35 Kč včetně DPH
19,30 Kč

MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, MDPE plášť, d5,9mm, pev. v tahu 700N, multi L/T, 24 vláken SM OS2 9/125, G.652D - low waterpeak(2x trubička po 12 vláknech + 4x...

Kód: 024-SM652DLT-MIKRO-59-LS
24x SM (4 trubičky/ 6)  9/125, G.652D, MLT, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, černý, d5,9mm, 700
23,47 Kč včetně DPH
19,40 Kč

MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, MDPE plášť, d5,9mm, pev. v tahu 700N, multi L/T, 24 vláken SM OS2 9/125, G.652D - low waterpeak, (4x trubička po 6 vláknech + 2x...

Kód: 024-SM652DLT-MIKRO-59-LSCUS
24x SM 9/125, G.652D, MLT, 2x PE, optický kabel samonostný ADSS, černý, 13mm, ?kN, převěsy do 200m - viz. datasheet
52,03 Kč včetně DPH
43 Kč

Kabel optický samonosný ADSS, 24 vláken SM OS2 9/125, G.652D, MLT, 2x PE černý plášť, 13mm, ?kN, převěsy do 200m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové multi loose tube...

Kód: 024-SM652DLT-ADSS-133-LS200
24x SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, optický kabel armovaný, antirodent, 6,8mm, 500N
37,39 Kč včetně DPH
30,90 Kč

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,8mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 24 vl. SM OS2...

Kód: 024-SM657ALT-AROD-68-LS
2x SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown,d1,2mm, 100N, povolený r ohybu 30mm
4,48 Kč včetně DPH
3,70 Kč

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na...

Kód: 002-SM657A1-DR-12-ZX
48x SM 9/125, G.652D, MLT, 2x PE, optický kabel samonostný ADSS, černý, 12,8mm, 5,5kN, převěsy do 150m
58,56 Kč včetně DPH
48,40 Kč

Kabel optický samonosný ADSS, 48 vláken SM OS2 9/125, G.652D, MLT, 2x PE černý plášť, 12,8mm, 5,5kN, převěsy do 150m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové multi loose tube...

Kód: 048-SM652DLT-ADSS-128-ZX
48x SM 9/125, G.652D, MLT, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, černý, d5,9mm, 700N
44,29 Kč včetně DPH
36,60 Kč

MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, HDPE plášť, d5,9mm, pev. v tahu 700N, multi L/T, 48 vláken SM OS2 9/125, G.652D - low waterpeak(4x trubička po 12 vláknech + 2x...

Kód: 048-SM652DLT-MIKRO-59-LS
48x SM 9/125, G.657A1 200um, optický kabel k zafouknutí Furukawa, MLT, super mikro Nylon PA-12, d 4mm, 400
32,19 Kč včetně DPH
26,60 Kč

MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, PA12 Nylonový plášť černý, d3,8mm (+-0,2mm), pev. v tahu 400N, multi L/T, 48 vláken SM OS2 9/125 200um!!!, G.657A1 LWP (výrobce...

Kód: 048-SM657A1-MR-40-ZX
48x SM 9/125, G.657A1 200um, optický kabel k zafouknutí Furukawa, MLT, super mikro Nylon PA12, d4mm, 350
25,53 Kč včetně DPH
21,10 Kč

MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, PA12 Nylonový plášť oranžový, d4mm (+-0,2mm), pev. v tahu 350N, multi L/T, 48 vláken SM OS2 9/125 200um!!!, G.657A1 LWP (výrobce...

Kód: 048-SM657A1LT-MRED-40-ZX
4x SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, airblown, d1,2mm, 100N, povolený r ohybu 35mm
6,05 Kč včetně DPH
5 Kč

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 04vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 35mm, 1,8kg na...

Kód: 004-SM657A1LT-DR-12-ZX
6x SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, EPSU airblown, d1,6mm, 100N, povolený r ohybu 35mm
7,99 Kč včetně DPH
6,60 Kč

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 06vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,6mm, povolený poloměr ohybu 35mm, 1,8kg na...

Kód: 006-SM657A1-DR-16-ZX
8x vláken SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, EPSU airblownd, 1,6mm, 100N, povolený r ohybu 35mm
8,95 Kč včetně DPH
7,40 Kč

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 08vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,6mm, povolený poloměr ohybu 35mm, 1,8kg na...

Kód: 008-SM657A1LT-DR-16-ZX
DROP Airblown, 2x SM 9/125, G.657A2, CLT, NY, optický kabel k zafouknutí, 1,7mm, Rmax 20mm, 40N, box s cívkou 2km
6,78 Kč včetně DPH
5,60 Kč

Optický drop-mikrokabel vhodný k zafouknutí DROP Airblown, nylonový oranžový plášť, d1,7mm, pev. v tahu 40N, 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, max. poloměr ohybu 20mm dočasně, trvale...

Kód: 002-SM657A2LT-DROP-17-DS-BX-ZX
DROP Airblown, 2x SM 9/125, G.657A2, CLT, NY, optický kabel k zafouknutí, 1,9mm, Rmax 20mm, 40N, box s cívkou 2km
9,80 Kč včetně DPH
8,10 Kč

Optický drop-mikrokabel vhodný k zafouknutí DROP Airblown, nylonový oranžový plášť, d1,9mm, pev. v tahu 40N, 4 vlákna SM 9/125 G.657A2, max. poloměr ohybu 20mm dočasně, trvale...

Kód: 004-SM657A2LT-DROP-19-DS-BX-ZX
DROP FTTx Eca, 12x SM 9/125, G.657A2, PU optický kabel samonostný, černý, 3,5mm, Rmax 24mm, 800N, převěs do 120m, HA
17,91 Kč včetně DPH
14,80 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť černý FR, d3,5mm,vl. 250µm,bezgelové,12 vl. SM 9/125, G.657A2, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s...

Kód: 012-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX
DROP FTTx Eca, 8x SM 9/125, G.657A2, PU optický kabel samonostný, černý, 3,5mm, Rmax 24mm, 800N, převěs do 120m, HA
13,55 Kč včetně DPH
11,20 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť černý FR, d3,5mm, 800N, pro převěsy do 120m, vlákna 250µm, 8vláken SM 9/125, G.657A2, diel., papírový box s...

Kód: 008-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX
DROP FTTx, 12x SM 9/125, G.657A2, PU optický kabel samonostný, bílý, 3,5mm, Rmax 24mm, 800N, převěs do 120m, HA
17,79 Kč včetně DPH
14,70 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť bílý FR, d3,5mm,vl. 250µm,bezgelové,12 vl. SM 9/125, G.657A2, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s...

Kód: 012-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX
DROP FTTx, 2x SM 9/125, G.657A2, PU optický kabel samonostný, bílý, 3mm, Rmax 24mm, 800N, převěs do 120m, HA
9,80 Kč včetně DPH
8,10 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť bílý FR, d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s odvíjecí...

Kód: 002-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX
DROP FTTx, 2x SM 9/125, G.657B3, PU optický kabel samonostný, bílý, 3mm, Rmax 24mm, 800N, převes do 120m, HA
11,13 Kč včetně DPH
9,20 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť bílý FR, d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657B3, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s odvíjecí...

Kód: 002-SM657B3LT-DROP-SSW-HA-ZX
DROP FTTx, 4x SM 9/125, G.657B3, PU optický kabel samonostný, bílý, 3mm, Rmax 24mm, 800N, převes do 120m, HA
14,16 Kč včetně DPH
11,70 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť bílý FR, d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl. SM 9/125, G.657B3, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s odvíjecí...

Kód: 004-SM657B3LT-DROP-SSW-HA-ZX
DROP FTTx, 8x SM 9/125, G.657A2, PU optický kabel samonostný, bílý, 3,5mm, Rmax 24mm, 800N, převěs do 120m, HA
13,43 Kč včetně DPH
11,10 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť černý FR, d3,5mm,vl. 250µm,bezgelové,08 vl. SM 9/125, G.657A2, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s...

Kód: 008-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX
DROP FTTx, 8x SM 9/125, G.657B3, PU optický kabel samonostný, bílý, 3mm, Rmax 24mm, 800N, převěsy do 120m, HA
19,97 Kč včetně DPH
16,50 Kč

Optický kabel DROP FTTx self supporting Eca, univerzální, PU plášť bílý FR, d3mm, vl. 250µm,bezgelové,8 vl. SM 9/125, G.657B3, max. poloměr ohybu 2,4cm, papírový box s odvíjecí...

Kód: 008-SM657B3LT-DROP-SSW-HA-ZX
EPSU Airblown, 8x SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, optický kabel k zafouknutí, Rmax 60mm, 1,5mm, 100N
9,80 Kč včetně DPH
8,10 Kč

Optický mikro kabel k zafouknutí EPSU Airblown, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,5mm, 8vl. SM G.657A 250um, max. poloměr ohybu 60mm, 1,6kg na km, balení...

Kód: 008-SM657ALT-DROP-15-LS
FLAT DROP 2X31, 2x SM G657A2 9/125 , LSOH optický univerzál kabel, bílý, 2x3mm, Rmax15mm, 150N, box 1000m
6,41 Kč včetně DPH
5,30 Kč

Optický kabel univerzální FLAT DROP FTTx, bílý LSOH (UV stabilní), 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, 2x3mm, pev. v tahu 150N, max. poloměr ohybu 15mm, 7,5kg na km, papírový box s...

Kód: 002-SM657A2LT-DROP-IW-ZX
FLAT DROP 2X31, 2x SM G657A2 9/125 , LSOH optický univerzál kabel, černý, 2x3mm, Rmax15mm, 150N, box 1000m
6,41 Kč včetně DPH
5,30 Kč

Optický kabel univerzální FLAT DROP FTTx, černý LSOH (UV stabilní), 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, 2x3mm, pev. v tahu 150N, max. poloměr ohybu 15mm, 7,5kg na km, papírový box s...

Kód: 002-SM657A2LT-DROP-UB-ZX
FLAT DROP FTTx, 12x  SM 9/125, G.652D, CLT, PE, optický kabel samonostný, černý, 7,5 x 3,9mm, 1,6kN, převěsy do 100m
8,71 Kč včetně DPH
7,20 Kč

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové centr. L/T provedení, 12 vláken SM...

Kód: 012-SM652DLT-FLAT-ZX

Optické singlemodové kabely se dělí na OS1, OS2. Indoor slabší kabely pro vnitřní instalace a Outdoor kabely s větší ochranou optických vláken pro montáže mimo budovy, například pro samonosné překlenutí vzduchem, k zafouknutí (do chráničky), k pokládce do země, dle způsobu ochrany na běžné, armované, s ochranou proti hlodavcům. Dále dle vlastností pláště kabelu na PE, PU (FR), NY, LSOH, LSZH, LSFRZH, B2ca s1a d0 a1.

Maximální vzdálenosti pro siglemode kabely

Typ Provedení Vzdálenost Vlnová délka
Gigabit 1000BASE-LX 5 km 1310 nm
10 Gigabit 10GBASE-LX4 10 km 1310 nm
10 Gigabit 10GBASE-E 40 km 1550 nm
40 Gigabit 40GBASE-LR4 10 km 1310 nm
40 Gigabit 40GBASE-FR 2 km 1310 nm
100 Gigabit 100GBASE-LR4 10 km 1310 nm

Pro krátké vzdálenosti a menší požadavky na přenosové rychlosti lze instalovat optické kabely se multimodovými vlákny.