MM media konvertory

11 položek celkem
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný
1 339,47 Kč včetně DPH
1 107 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný, AC verze
1 432,64 Kč včetně DPH
1 184 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Kód: FMC-10/100-AC-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, IN-BAND management, jen karta
1 243,88 Kč včetně DPH
1 028 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné...

Kód: FRM220-10/100 I-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný
769,56 Kč včetně DPH
636 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC100CM
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, DC 5V
1 355,20 Kč včetně DPH
1 120 Kč

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, media konvertor ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V) kompatibilní...

Kód: ZX-AK-C1002MSC-2
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor FMC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
2 232,45 Kč včetně DPH
1 845 Kč

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-SX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, MM 550m (50/125), 8,5dB, 850nm

Kód: FMC-1000M-SC 001
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MT, multimode, 550m, SC duplex, TX 1310nm, DC 5V
872,41 Kč včetně DPH
721 Kč

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, media konvertor ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V 1A)...

Kód: ZX-MT-FC-4100-05
1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
945,01 Kč včetně DPH
781 Kč

Media konvertor 1Gbps media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-SX, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC200CM
DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkc
4 312,44 Kč včetně DPH
3 564 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IMC-111FB-MM-SC
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
5 449,84 Kč včetně DPH
4 504 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat...

Kód: FRM220-E1R-SC002
modul E1 G.703/MM,850nm, ST
23 921,70 Kč včetně DPH
19 770 Kč
Kód: MS416300

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení