MM media konvertory

10 položek celkem
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný
1 245,09 Kč včetně DPH
1 029 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný, AC verze
1 332,21 Kč včetně DPH
1 101 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Kód: FMC-10/100-AC-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, IN-BAND management, jen karta
1 243,88 Kč včetně DPH
1 028 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné...

Kód: FRM220-10/100 I-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný
761,09 Kč včetně DPH
629 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC100CM
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor FMC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
2 075,15 Kč včetně DPH
1 715 Kč

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-SX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, MM 550m (50/125), 8,5dB, 850nm

Kód: FMC-1000M-SC 001
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MT, multimode, 550m, SC duplex, TX 1310nm, DC 5V
809,49 Kč včetně DPH
669 Kč

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, media konvertor ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V 1A)...

Kód: ZX-MT-FC-4100-05
1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
937,75 Kč včetně DPH
775 Kč

Media konvertor 1Gbps media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-SX, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC200CM
DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkc
4 006,31 Kč včetně DPH
3 311 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IMC-111FB-MM-SC
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
5 061,43 Kč včetně DPH
4 183 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat...

Kód: FRM220-E1R-SC002
modul E1 G.703/MM,850nm, ST
23 135,20 Kč včetně DPH
19 120 Kč
Kód: MS416300

Využijte projektové ceny a zkušenosti s optickými sítěmi

Poskytujeme instalace optických kabelů, včetně měření optických vláken, odborně Vám pomůžeme s odpovídajím návrhem LAN (počítačové) sítě od instalace síťové infrastruktury, podnikového WiFi až po nasazení síťové bezpečnosti.

  • Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Kontaktní formulář, vyžádejte si projektové slevy