Ethernet Switche pro průmysl

15 položek celkem
DIN Media převodník GE, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),
5 725,72 Kč včetně DPH
4 732 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),

Kód: IGMC-1011GP
DIN Media převodník GE, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)
18 670,30 Kč včetně DPH
15 430 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)

Kód: ITGMC-111GP-
DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C
2 647,48 Kč včetně DPH
2 188 Kč

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C

Kód: ISC-1112-I
DIN server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
7 596,38 Kč včetně DPH
6 278 Kč

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-322
DIN server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
9 832,46 Kč včetně DPH
8 126 Kč

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-342
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
2 657,16 Kč včetně DPH
2 196 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-150B
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 948,23 Kč včetně DPH
3 263 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-180B
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo
5 069,90 Kč včetně DPH
4 190 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo

Kód: IES-1041FX-MM-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d
7 043,41 Kč včetně DPH
5 821 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d

Kód: IES-1042FX-SS-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 285,15 Kč včetně DPH
2 715 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-1080A
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité
11 320,76 Kč včetně DPH
9 356 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité

Kód: IES-1062FX-SS-SC
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40
9 338,78 Kč včetně DPH
7 718 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40

Kód: IES-1082GP
DIN Switch FE, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-
12 596,10 Kč včetně DPH
10 410 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-

Kód: IES-2042FX-SS-SC
DIN Switch GE PoE, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,
11 227,59 Kč včetně DPH
9 279 Kč

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,

Kód: IGPS-1080-24V
DIN Switch GE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
5 555,11 Kč včetně DPH
4 591 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IGS-1080A

Projektové ceny a zkušenosti z velkých projektů

Symbion nabízí projektové slevy na IT služby v portfoliu návrh-projekt, realizace a správa datové sítě. Zajistíme návhr, měření sítě LAN, rozšíření strukturované kabeláže, zpracujeme projekty včetně instalace optických kabelů rozvodů a Site Survey pro WiFi sítě, provedeme Vás implementací kybernetické bezpečnosti.

Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Projektový formulář, vyžádejte si nabídku