Řešení pro WiFi hotspoty

Profesionální hotspoty jsou určené pro komerční použití. Poskytují výkonnější platformu pro připojení k WiFi sítím než osobní hotspoty, zejména podporují větší počet současných připojení wifi klientů.

Komerční hotspoty často využívají podniky k poskytování bezdrátového přístupu k internetu zákazníkům případně i zaměstnancům. Mohou být použity ve veřejných prostorách obchodních center, kaváren, hotelů, konferenčních center, letišť.  Uplatnění mají také v kancelářích a skladech.

Pokročilé funkce hotspotů

Kromě vlastního přístupu k internetu nabízí profesionální hotspoty pokročilé funkce, jako wifi heatmapy (pro trasování provozu), filtrování obsahu a ověřování uživatelů včetně sledování nežádoucích osob. Tyto funkce umožňují podnikům spravovat síť efektivněji a zajistit, že je používána bezpečným a efektivním způsobem.

V mnoha případech může být nutné nebo vhodné uložit data o uživatelích hotspotu. To platí zejména pro profesionální hotspoty používané v obchodním nebo komerčním prostředí, kde může být nutné shromažďovat data z právních, regulačních nebo provozních důvodů.

Ukládání dat o uživatelích hotspotu

Samostatnou kapitolu je ukládání dat o uživatelích hotspotu, v platnosti jsou předpisy pro provozovatele, vyžadující shromažďování a uchovávání informací používání jejich sítě WiFi.

  • Zabezpečení - sledováním aktivity uživatelů v síti může firma identifikovat a řešit potenciální bezpečnostní hrozby nebo narušení.
  • Marketing - sběrem dat o chování uživatelů v síti mohou podniky získat přehled o zájmech, preferencích zákazníků a tyto informace využít pro své marketingové kampaně.
  • Kvalita služeb - sledováním využití sítě mohou podniky identifikovat a řešit problémy, které mohou mít vliv na výkon podniku, prodejny, nebo spolehlivost sítě.

Data shromážděná o uživatelích hotspotu musí být prováděna v souladu s platnými zákony a předpisy. Správný je transparentní přístup ohledně nastavení shromažďování údajů a podmínkou je souhlas uživatele.

8 položek celkem
Maxifi - customizace vzhledu portálu
8 163,87 Kč včetně DPH
6 747 Kč
Kód: CLD10356
Maxifi - úpravy na míru (hodinová sazba)
2 521,64 Kč včetně DPH
2 084 Kč
Kód: CLD10357
Maxifi Hotspot Plus - licence 1 AP na 1 měsíc
202,07 Kč včetně DPH
167 Kč
Kód: CLD10402
Maxifi Hotspot Plus - licence 1 tenant na 1 měsíc
879,67 Kč včetně DPH
727 Kč
Kód: CLD10401
Maxifi Hotspot Premium - licence 1 AP na 1 měsíc
273,46 Kč včetně DPH
226 Kč
Kód: CLD10502
Maxifi Hotspot Premium - licence 1 tenant na 1 měsíc
1 432,64 Kč včetně DPH
1 184 Kč
Kód: CLD10501
Maxifi Hotspot Standard - licence 1 AP na 1 měsíc (základní obsah)
112,53 Kč včetně DPH
93 Kč
Kód: CLD10302
Maxifi Hotspot Standard - licence 1 tenant na 1 měsíc (základní obsah)
475,53 Kč včetně DPH
393 Kč
Kód: CLD10301

Projektové ceny a zkušenosti z velkých projektů

Symbion nabízí projektové slevy na IT služby v portfoliu projekt, realizace a správa datové sítě. Zajistíme dodávku WiFi sítě (měření, instalace), včetně montáže datových rozvodů, strukturované kabeláže a propojení budov optickými kabely, provedeme Vás nasazením kybernetické bezpečnosti.

Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Projektový formulář, vyžádejte si nabídku