Dodávky a správa počítačových sítí LAN

Audity, návrhy a konfigurace aktivních prvků datových sítí

S ohledem na požadavky navrhneme odpovídající síťové prvky, upravíme stávající infrastrukturu nebo navrhneme nový koncept moderní datové sítě pro Váš podnik, firmu či kancelář. Řešení splňují nároky na výkon sítě, propoustnost, redundanci (zdvojenému) připojení k Internetu. Výchozí projekt zpracujeme tak, aby síťové prvky vyhověly požadavkům ochrany IT a bezpečnostním standardům. Systémy designované a připravené na cloud scénáře, zohledňující externí pracovníky a pobočky. Běžnou součástí IT u dnešní firmy je podniková WiFi síť a s ní centralizovaná správa zařízení včetně vlastních zařízení zaměstnanců (BYOD). Zohledníme a dále ošetříme náležitosti sítě, jako zálohované napájení pro IT technologie, rozšíření instalace strukturované kabeláže pro další preriferie jako například kamerové systémy.

Ochrana investice pro bezpečnost Vašeho podnikání

Výpadky sítě zhoršují pracovní podmínky, v závislých provozech v případě špatné funkce vedou k přerušení práce (například moderní sklady s Wifi čtečkami).

Realizace datové sítě s souladu s těmito požadavky vyžaduje poctivou přípravu, volbu prověřené technologie a po schválení konceptu odbornou realizaci. Vycházíme ze stavebních projektů, pokud jde o existující prostory věnujeme čas rekognoskaci v místě. U WiFi sítí provádíme měření WiFi signálu (Site Survey) v budově/areálu nasazení. V rámci návrhu využijeme identifikovaných benefitů, jsou ošetřeny místní specifika a následně je zpracován koncept LAN/WLAN.

Nabízíme Vám naše letité zkušenosti z velkých projektů

Kromě vlastní komplexní dodávky ethernet sítí (včetně kabelážních rozvodů) zajišťujeme také kompletní servis, naše služby jsou Vám k dispozici.