Optické pigtaily

61 položek celkem
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, LSOH 2,1mm kabel, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
124,63 Kč včetně DPH
103 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G652D, LC/PC, 2m, LSOH 2,5mm kabel, Insertion Loss 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-2-2500-SG
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, LSOH 2,1mm kabel, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
146,41 Kč včetně DPH
121 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, LSOH 2,5mm kabel, Insertion Loss 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-SC-2-2500-SG
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 15m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
113,74 Kč včetně DPH
94 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 15m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-15-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 30m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
192,39 Kč včetně DPH
159 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 30m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-30-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 40m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
248,05 Kč včetně DPH
205 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 40m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-40-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 50m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
303,71 Kč včetně DPH
251 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 50m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-50-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 5m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
59,05 Kč včetně DPH
48,80 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 5m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-5-2MM-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, FC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
40,17 Kč včetně DPH
33,20 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, FC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-FC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
38,84 Kč včetně DPH
32,10 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
36,78 Kč včetně DPH
30,40 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-SC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
36,66 Kč včetně DPH
30,30 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-ST-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB,Seikoh Kód: OPI-62-SC-1-900ES-SG
Pigtail optický MM OM2 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor TYCO (AMP)
122,21 Kč včetně DPH
101 Kč

Pigtail multimode OM2 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)

Kód: OPI-50-LC-1-900ES-AMP
Pigtail optický MM OM2 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
39,08 Kč včetně DPH
32,30 Kč

Pigtail multimode 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, LC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
43,80 Kč včetně DPH
36,20 Kč

Pigtail multimode 50/125, LC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-LC-2-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor TYCO (AMP)
108,90 Kč včetně DPH
90 Kč

Pigtail multimode OM2 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)

Kód: OPI-50-SC-1-900ES-AMP
Pigtail optický MM OM2 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
36,42 Kč včetně DPH
30,10 Kč

Pigtail multimode 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-SC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
36,30 Kč včetně DPH
30 Kč

Pigtail multimode 50/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-ST-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, ST, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
40,66 Kč včetně DPH
33,60 Kč

Pigtail multimode 50/125, ST, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-ST-2-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM3 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMAX, ochrana 45mm zdar
1 153,13 Kč včetně DPH
953 Kč

Pigtail optický MM OM3 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM3-MPO-12F-02-RIBBON-ZX
Pigtail optický MM OM3 50/125, pro 10G MM aplik., ST, 1m, snadno zdrh., 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor Seiko
104,06 Kč včetně DPH
86 Kč

Pigtail optický MM OM3 50/125, pro 10G MM aplik., ST, 1m, snadno zdrh., 900µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor Seikoh

Kód: OPI-OM3-ST-1-900ES-SG
Pigtail optický MM OM4 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMAX, ochrana 45mm zdar
1 397,55 Kč včetně DPH
1 155 Kč

Pigtail optický MM OM4 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM4-MPO-12F-02-RIBBON-ZX
Pigtail optický MM OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhov., 900µm LSOH,AQUA,I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMAX
39,45 Kč včetně DPH
32,60 Kč

Pigtail multimode OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, AQUA, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM4-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMA
36,18 Kč včetně DPH
29,90 Kč

Pigtail multimode OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM4-SC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM5 50/125 WIDEBAND, LC, 1m, snadno zdrhov., 900µm LSOH, zelený, I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMAX
53 Kč včetně DPH
43,80 Kč

Pigtail multimode OM5 50/125 WIDEBAND, pro 10G+ MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm zelený, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM5-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM5 50/125 WIDEBAND, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH zelený, I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMAX, oc
53,24 Kč včetně DPH
44 Kč

Pigtail multimode OM5 50/125, pro 10G+ MM aplikace, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm zelený, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM5-SC-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OM3 50/125,SC/PC, 1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25
435,60 Kč včetně DPH
360 Kč

Pigtail multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, SC, 1m, různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, sada snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM3-SC-1-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, FC/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,2dB, R/L -60dB, ZCOMAX, ochra
44,41 Kč včetně DPH
36,70 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, FC/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,2dB, Return Loos -60dB, ZCOMAX,

Kód: OPI-9-FCA-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, FC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, oc
43,08 Kč včetně DPH
35,60 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125, FC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-FC-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -55dB, OEM ZCOMAX, o
44,29 Kč včetně DPH
36,60 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LCA/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -55dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-LCA-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKO
101,64 Kč včetně DPH
84 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-1-900ES-SG
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor TYCO
133,10 Kč včetně DPH
110 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor TYCO (AMP)

Kód: OPI-9-LC-1-900ES-AMP
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, oc
41,87 Kč včetně DPH
34,60 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/
502,15 Kč včetně DPH
415 Kč

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX, 12ks ochran...

Kód: OPI-9-LC-1-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKO
106,48 Kč včetně DPH
88 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-2-900ES-SG
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, oc
44,65 Kč včetně DPH
36,90 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-LC-2-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/
533,61 Kč včetně DPH
441 Kč

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 2m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX, 12ks ochran...

Kód: OPI-9-LC-2-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, MU, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochra
211,75 Kč včetně DPH
175 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, MU, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-MU-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/APC,1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/
491,26 Kč včetně DPH
406 Kč

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/APC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -55dB, OEM ZCOMAX, 12ks...

Kód: OPI-9-SCA-1-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKO
85,91 Kč včetně DPH
71 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-SC-1-900ES-SG
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/
442,86 Kč včetně DPH
366 Kč

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX, 12ks ochran...

Kód: OPI-9-SC-1-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH modrý, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOM
42,11 Kč včetně DPH
34,80 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm modrá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-SC-2-900ES-ZX-BLUE
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH oranž., I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCO
42,23 Kč včetně DPH
34,90 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm oranžová, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-SC-2-900ES-ZX-ORANGE
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, oc
42,47 Kč včetně DPH
35,10 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9-SC-2-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/
508,20 Kč včetně DPH
420 Kč

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 2m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX, 12ks ochran...

Kód: OPI-9-SC-2-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D,LC/APC, 1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/
528,77 Kč včetně DPH
437 Kč

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/APC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -55dB, OEM ZCOMAX, 12ks...

Kód: OPI-9-LCA-1-900ES-12R-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, LC/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -55dB, OEM ZCOMAX, o
46,22 Kč včetně DPH
38,20 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, LCA/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -55dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-9A-LCA-2-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 2m, snadno zdrhovatelný bílý, 900µm LSOH, I/L 0,15dB,R/L -60dB,ZCOMAX PR
57,96 Kč včetně DPH
47,90 Kč

Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 2m, snadno zdrhovatelný bílý, 900µm, I/L 0,15dB, R/L -60dB, ZCOMAX PREMIUM ochrana sváru 45mm v ceně

Kód: OPI-9A-SCA-2-900ES-ZX-PREMIUM
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A1, LSH/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,25dB, R/L -60dB, konektor O
131,89 Kč včetně DPH
109 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * *...

Kód: OPI-9A-LSH-1-900ES-ZX
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A1, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,25dB, R/L -60dB, konektor O
135,52 Kč včetně DPH
112 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * *...

Kód: OPI-9A-LSH-2-900ES-ZX
Nahoru
Další produkty

Optické kabely se v datovém rozvaděči ukončují v optické vaně nebo optiké kazetě. Podle požadavku uživatele je možné dodat pevnou nebo výsuvnou verzi, ke každé se dále vybere požadované čelo optické vany dle počtu s modelu optických spojek, aplikovaných pigtailů.