Optické transceivery SFP28

Optický transceiver SFP28 pro 25 Gb/s přenosy polepšuje výchozí modul SFP, SFP+ (Small Form-factor Pluggable, SFP optický modul), jde o zásuvný media konvertor přímo do univerzálního slotu aktivního prvku. Od běžného media konvertoru se kompaktní optické transceivery liší právě minimálními rozměry, integrovaným napájením a dále můžou být moduly vybaveny diagnostickými funkcemi (MSA SFF-8472). Diagnostika bývá značena po různu: DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface; platí, že DMI=DDM=DDMI. Pomocí této sady funkcí lze, tady pokud to síťový prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd, hlavní parametry pro telekomunikační a datové sítě.

Transceivery sdružují vysílač (transmitter) a přijímač (receiver) pro obousměrný provoz užíváme 2 vlákna. Velikost SFP a SFP+ modulů umožňují rozměry dosažení hustoty až 48 portů SFP na 1U (1U = 45 mm). Osazeny bývají duplexním LC konektorem. Výjimka jsou jedno-vláknové bi-directional SFP moduly (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45). SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky. Transcerivery SFP+ jsou pro 10Gb, .

Hlavní parametry optických transceiverů jsou maximální vzdálenost [km], užitečnějsí je výkonová rezerva Power Budget [dB]. Některé moduly (např. multi-rate operátorské moduly pro SDH či 4,25 tri-rate moduly pro Fiber Channel) umí pracovat na různých přenosových rychlostech a tak se i liší parametry modulu v závislosti na typu nasazení. Tepelná odolnost modulu, standardní zpravidla 0÷70 °C nebo provedením do náročných podmínek průmyslová HTR (High Temperature Range, -40÷85 °C). Pro CWDM a DWDM moduly pro vlnový multiplex jsou to vlnové délky pro CWDM a DWDM kanály. Více o SFP modulech například zde.

11 položek celkem
SFP28 "Cisco Nexus" 25Gbps, MM, 850nm, 100m OM4, 3,3V, LC duplex, DDM
1 300,75 Kč včetně DPH
1 075 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, NEXUS kompatibilní

Kód: SFP28-SR-25G-NEX
SFP28 "Cisco" 25Gbps, MM, 850nm, 100m OM4, 3,3V, LC duplex, DDM
1 295,91 Kč včetně DPH
1 071 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní

Kód: SFP28-SR-25G-CIS
SFP28 "Cisco" pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv-prvků přes SFP28 sloty, DMI, 2m
550,55 Kč včetně DPH
455 Kč

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Cisco kompatibilní

Kód: SFP28-CABLE-PASS-2M-CIS
SFP28 "Cisco" pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv-prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m
711,48 Kč včetně DPH
588 Kč

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, Cisco kompatibilní

Kód: SFP28-CABLE-PASS-3M-CIS
SFP28 "Cisco" pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv-prvků přes SFP28 sloty, DMI, 5m
1 114,41 Kč včetně DPH
921 Kč

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 5m, Cisco kompatibilní

Kód: SFP28-CABLE-PASS-5M-CIS
SFP28 "HP Blade" 25Gbps, MM, 850nm,100m OM4, 3,3V,LC duplex, DDM
1 286,23 Kč včetně DPH
1 063 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP BLADE kompatibilní

Kód: SFP28-SR-25G-BLD -845398-B21-
SFP28 "HP" 25Gbps, MM, 850nm, 100m OM4, 3,3V, LC duplex, DDM
1 622,61 Kč včetně DPH
1 341 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní

Kód: SFP28-SR-25G-HPE
SFP28 "HP" 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC duplex,DDM
2 140,49 Kč včetně DPH
1 769 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní

Kód: SFP28-LR10-25G-HPE
SFP28 "Mellanox" 25Gbps, MM, 850nm, 100m OM4, 3,3V, LC duplex, DDM
1 291,07 Kč včetně DPH
1 067 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní

Kód: SFP28-SR-25G-MELL
SFP28 "Mellanox" 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V, LC duplex, DDM
1 990,45 Kč včetně DPH
1 645 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní

Kód: SFP28-LR10-25G-MELL
SFP28 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V, LC duplex,DDM, JUNIPER kompatibilní
1 281,39 Kč včetně DPH
1 059 Kč

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní

Kód: SFP28-SR-25G-JUN

Využijte projektové ceny a zkušenosti s optickými sítěmi

Poskytujeme instalace optických kabelů, včetně měření optických vláken, odborně Vám pomůžeme s odpovídajím návrhem LAN (počítačové) sítě od instalace síťové infrastruktury, podnikového WiFi až po nasazení síťové bezpečnosti.

  • Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Kontaktní formulář, vyžádejte si projektové slevy