Optické spojky

18 položek celkem
E2000-E2000, duplex optická spojka SM 9/125, s pružinkou , zelená (APC), Huber Suhner
613,47 Kč včetně DPH
507 Kč

Huber Suhner | Optický adaptér/coupling | E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC)

Kód: OAD-E2000-D-SM-APC-84072381
E2000-E2000, simplex optická spojka SM 9/125, zelená (APC), na šroubky, Huber Suhner
202,07 Kč včetně DPH
167 Kč

Huber Suhner | Optický adaptér/coupling | E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky

Kód: OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB
E2000-E2000, simplex optická spojka SM 9/125, zelená (APC), s pružinkou, Huber Suhner
193,60 Kč včetně DPH
160 Kč

Huber Suhner | Optický adaptér/coupling | E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), s pružinkou (nemá přírubu)

Kód: OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-PRUZ
LC-LC, duplex optická spojka SM APC, keramický spojovací člen adaptéru, do SC simplex díry
48,16 Kč včetně DPH
39,80 Kč

Optický adaptér/coupling | LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramická, do SC simplex díry

Kód: OAD-LC-LC-D-SM-APC-OEM
LC-LC, duplex optická spojka SM APC, keramický spojovací člen adaptéru, do SC simplex díry, Senko
104,06 Kč včetně DPH
86 Kč

Senko 999-331 | Optický adaptér/coupling | LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry

Kód: OAD-LC-LC-D-SM-APC-SENKO
LC-LC, duplex optická spojka SM s krytkou, keramický člen adaptéru, modrá
53,36 Kč včetně DPH
44,10 Kč

Optický adaptér/coupling | LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se nahoru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, modrá, do SC simplex díry

Kód: OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM
LC-LC, duplex optická spojka SM, keramický spojovací člen adaptéru, do SC simplex díry
54,93 Kč včetně DPH
45,40 Kč

Optický adaptér/coupling | LC-LC, duplex, SM, ceramic., do SC simplex díry

Kód: OAD-LC-LC-D-SM-OEM
LC-LC, duplex optická spojka SM, keramický spojovací člen adaptéru, do SC simplex díry, Senko
118,58 Kč včetně DPH
98 Kč

Senko 988-3S11-N | Optický adaptér/coupling | LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený...

Kód: OAD-LC-LC-D-SM-OP-SENKO
LC-LC, simplex optická spojka SM, keramický spojovací člen adaptéru
39,08 Kč včetně DPH
32,30 Kč

Optický adaptér/coupling | LC-LC (modrý), simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru

Kód: OAD-LC-LC-S-SM-OEM
SC-SC, duplex optická spojka SM APC, keramický spojovací člen adaptéru, zelená
27,47 Kč včetně DPH
22,70 Kč

Optický adaptér/coupling | SC-SC, duplex, SM APC, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená

Kód: OAD-SC-SC-D-SM-APC-OEM
SC-SC, duplex optická spojka SM, keramický spojovací člen adaptéru, modrá
27,71 Kč včetně DPH
22,90 Kč

Optický adaptér/coupling | SC-SC, duplex, SM/MM, ceramic., modrá

Kód: OAD-SC-SC-D-SM-OEM
SC-SC, duplex optická spojka SM, keramický spojovací člen adaptéru, modrá, Senko
87,12 Kč včetně DPH
72 Kč

Senko 242-201-1N | Optický adaptér/coupling | SC-SC, duplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro...

Kód: OAD-SC-SC-D-SM-OP-SENKO
SC-SC, simplex optická spojka SM APC s krytkou, keramický člen adaptéru, zelená
44,17 Kč včetně DPH
36,50 Kč

Optický adaptér/coupling | SC-SC, simplex, SM, APC, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se nahoru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, zelená, verze s přírubou...

Kód: OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O
SC-SC, simplex optická spojka SM APC, keramický spojovací člen adaptéru, zelená
14,64 Kč včetně DPH
12,10 Kč

Optický adaptér/coupling | SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramická

Kód: OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM
SC-SC, simplex optická spojka SM s krytkou, keramický člen adaptéru, modrá, Senko
73,81 Kč včetně DPH
61 Kč

Senko 242-1X1-1A | Optický adaptér/coupling | SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou (odklápí se dovnitř adaptéru) ,keram., modrá, adaptér nejvyšší kvality, výlisek je...

Kód: OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO
SC-SC, simplex optická spojka SM s krytkou, keramický člen adaptéru, modro-bílá
35,09 Kč včetně DPH
29 Kč

Optický adaptér/coupling | SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se nahoru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, modro-bílá -vhodná do interieru/...

Kód: OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM
SC-SC, simplex optická spojka SM, keramický člen adaptéru, modrá, Senko
48,88 Kč včetně DPH
40,40 Kč

Senko 242-101-1N | Optický adaptér/coupling | SC-SC, simplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro...

Kód: OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO
SC-SC, simplex optická spojka SM, keramický spojovací člen adaptéru, modrá
14,76 Kč včetně DPH
12,20 Kč

Optický adaptér/coupling | SC-SC, simplex, SM, ceramic., modrá

Kód: OAD-SC-SC-S-SM-OEM

Optická spojka průběžně ukončuje optické rozvody/kabely, propojujeme jimi ve správné pozici konektory ukončující optická vlákna. Používají se zejména v optických vanách/optickách rozvaděčích, jsou prostředkem pro propojení optických kabelů k aktivním prvkům, optickým switchům, skrze optické patch cordy (propojovací kabely).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení