Optické transceivery SFP+

26 položek celkem
SFP+ "Cisco Nexus" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
354,53 Kč včetně DPH
293 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco NEXUS kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 -...

Kód: SFP-PLUS-SR-NEX
SFP+ "Cisco" 10GBASE-LR/LW LITE, SM 1,4km, 1310nm, LC duplex, DMI
712,69 Kč včetně DPH
589 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW LITE, SM 1,4km, 1310nm, LC dup., DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR014-CIS-SFP-10G-LR-
SFP+ "Cisco" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI
525,14 Kč včetně DPH
434 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR10-CIS-SFP-10G-LR-
SFP+ "Cisco" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
352,11 Kč včetně DPH
291 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-CIS-SFP-10G-SR OEM
SFP+ "Cisco" 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m (Cat 6A,7), RJ-45
1 759,34 Kč včetně DPH
1 454 Kč

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, Cisco kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m...

Kód: SFP-PLUS-TX-RJ45-30M-CIS
SFP+ "Cisco" pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv-prvků přes SFP+ sloty, 1m
358,16 Kč včetně DPH
296 Kč

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24

Kód: SFP-PLUS-CABLE-PASS-1M-CIS
SFP+ "Cisco" pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv-prvků přes SFP+ sloty, 2m
423,50 Kč včetně DPH
350 Kč

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Kód: SFP-PLUS-CABLE-PASS-2M-CIS
SFP+ "Cisco" pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv-prvků přes SFP+ sloty, 3m
461,01 Kč včetně DPH
381 Kč

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Kód: SFP-PLUS-CABLE-PASS-3M-CIS
SFP+ "Cisco" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 10km, TX1270/RX1330nm, LC simplex, DMI
1 015,19 Kč včetně DPH
839 Kč

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

Kód: SPB-2810WCIS
SFP+ "Cisco" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 10km, TX1330/RX1270nm, LC simplex, DMI
1 010,35 Kč včetně DPH
835 Kč

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

Kód: SPB-2910WCIS
SFP+ "Cisco" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, TX1270/RX1330nm, LC simplex, DMI
1 078,11 Kč včetně DPH
891 Kč

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

Kód: SPB-2820WCIS
SFP+ "Cisco" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, TX1330/RX1270nm, LC simplex, DMI
1 066,01 Kč včetně DPH
881 Kč

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

Kód: SPB-2920WCIS
SFP+ "Dell" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI
527,56 Kč včetně DPH
436 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , DELL kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR10-DELL
SFP+ "Dell" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
349,69 Kč včetně DPH
289 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, DELL kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-DELL
SFP+ "Extreme" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
353,32 Kč včetně DPH
292 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Extreme Networks kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-EXT
SFP+ "HP" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI
527,56 Kč včetně DPH
436 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR10-HPA -JD094B OEM-
SFP+ "HP" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI
531,19 Kč včetně DPH
439 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR10-HPE -J9151A OEM-
SFP+ "HP" 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI
994,62 Kč včetně DPH
822 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LRM-HPA -JD093B OEM-
SFP+ "HP" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
379,94 Kč včetně DPH
314 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-HPE -J9150D OEM-
SFP+ "HP" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
349,69 Kč včetně DPH
289 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-HPA -JD092B OEM-
SFP+ "HP" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
352,11 Kč včetně DPH
291 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-BLD -455883-B21-
SFP+ "HP/3Com" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, TX1270/RX1330nm, LC simlex, DMI
1 082,95 Kč včetně DPH
895 Kč

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP/ 3Com kompatibilní, DMI diagnostika

Kód: SPB-2820WHPA
SFP+ "HP/3Com" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, TX1330/RX1270nm, LC simlex, DMI
1 066,01 Kč včetně DPH
881 Kč

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, HP/ 3Com kompatibilní, DMI diagnostika

Kód: SPB-2920WHPA
SFP+ "Huawei" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI
527,56 Kč včetně DPH
436 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HUAWEI kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR10-HUA
SFP+ "Huawei" 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI
355,74 Kč včetně DPH
294 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HUAWEI kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Kód: SFP-PLUS-SR-HUA
SFP+ "Intel" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI
531,19 Kč včetně DPH
439 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , INTEL kompatibilní

Kód: SFP-PLUS-LR10-INT -E10GSFPLR-

Optický transceiver SFP+ pro 10 Gb/s přenosy polepšuje výchozí modul SFP, SFP+ (Small Form-factor Pluggable, SFP optický modul), jde o zásuvný media konvertor přímo do univerzálního slotu aktivního prvku. Od běžného media konvertoru se kompaktní optické transceivery liší právě minimálními rozměry, integrovaným napájením a dále můžou být moduly vybaveny diagnostickými funkcemi (MSA SFF-8472). Diagnostika bývá značena po různu: DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface; platí, že DMI=DDM=DDMI. Pomocí této sady funkcí lze, tady pokud to síťový prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd, hlavní parametry pro telekomunikační a datové sítě.

Transceivery sdružují vysílač (transmitter) a přijímač (receiver) pro obousměrný provoz užíváme 2 vlákna. Velikost SFP a SFP+ modulů umožňují rozměry dosažení hustoty až 48 portů SFP na 1U (1U = 45 mm). Osazeny bývají duplexním LC konektorem. Výjimka jsou jedno-vláknové bi-directional SFP moduly (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45). SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky. Transcerivery SFP28 jsou pro 25 Gb/s přenosy.

Hlavní parametry optických transceiverů jsou maximální vzdálenost [km], užitečnějsí je výkonová rezerva Power Budget [dB]. Některé moduly (např. multi-rate operátorské moduly pro SDH či 4,25 tri-rate moduly pro Fiber Channel) umí pracovat na různých přenosových rychlostech a tak se i liší parametry modulu v závislosti na typu nasazení. Tepelná odolnost modulu, standardní zpravidla 0÷70 °C nebo provedením do náročných podmínek průmyslová HTR (High Temperature Range, -40÷85 °C). Pro CWDM a DWDM moduly pro vlnový multiplex jsou to vlnové délky pro CWDM a DWDM kanály. Více o SFP modulech například zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení