Patch kabely CAT 7

Patch kabel (propojovací kabel, patch-cord) připojuje počítače/IP telefony/IP kamerydatovým zásuvkám. Dd zásuvek vedou datové  (UTP, FTP, STP) kabely do  19" rozvaděčů (racků), kde jsou ukončeny na patch panelech datacentrech. Propoj mezi patch panelem a aktivními prvky je také proveden pomocí patch cordu.

Propojovací kabely a panely nižší kategorie: CAT 6a Patch cordy | CAT 6a Patch panely

The Cat7 specification is a proprietary standard for 10 Gbps Core Infrastructur, 600 MHz, over 100m, developed by a consortium of companies and is not endorsed by IEEE or TIA/EIA. While substantially similar to the performance characteristics of Cat6a, Cat7 cables features proprietary GG45 connectors and robust shielding. Cat7a (Category 7 Augmented) is a further refinement of Cat7, capable of 40 Gigabit speeds over 50 meters and 100 Gbps up to 15 meters. The proprietary nature of the Cat7 and Cat7a standards and lack of support from IEEE and EIA has resulted in a relatively small installed based for Cat7/Cat7a.

Odpovídající Patch panely CAT 7

 

Využijte projektové ceny a zkušenosti z velkých instalací

Naše IT služby nabízí kompletní portfolio spojené se správou a výstavbou datových sítí. Vycházíme ze situace v místě, jádrem budoucí ITC platformy je strukturovaná kabeláž (měření stávající, návrh a instalace). V souladu s konceptem probíhá instalace sítě LAN, zpracujeme také projekty pro dodávku optických tras a kabelů (páteřních rozvodů), provedeme Site Survey WiFi sítě a připravíme plán ochrany IT pro instalaci kybernetické bezpečnosti.

Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Projektový formulář, vyžádejte si nabídku zde