Singlemode optické patchcordy, SM

204 položek celkem
0,3m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 G657A1 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
142,78 Kč včetně DPH
118 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,3m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 G657A1 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9A-LC/LC-0-3D-T-ZX
0,5m, LC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
143,99 Kč včetně DPH
119 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | LC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-LCA/LC-0-5D-ZX
0,5m, LC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
145,20 Kč včetně DPH
120 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | LC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -60dB (G1)

Kód: OPA-9-LCA/SCA-0-5D-ZX
0,5m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
143,99 Kč včetně DPH
119 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-0-5D-T-ZX
0,5m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
141,57 Kč včetně DPH
117 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-0-5D-ZX
0,5m, LC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
140,36 Kč včetně DPH
116 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | LC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/SC-0-5D-ZX
0,5m, SC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
143,99 Kč včetně DPH
119 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | SC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SCA/LC-0-5D-T-ZX
0,5m, SC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
142,78 Kč včetně DPH
118 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | SC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-SCA/SCA-0-5D-ZX
0,5m, SC/APC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
136,73 Kč včetně DPH
113 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | SC/APC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SCA/SC-0-5D-ZX
0,5m, SC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
130,68 Kč včetně DPH
108 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | SC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SC/SC-0-5D-ZX
0,5m, SC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
131,89 Kč včetně DPH
109 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,5m | SC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SC/SC-0-5D-T-ZX
0,7m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
145,20 Kč včetně DPH
120 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 0,7m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-0-7D-ZX
1,5m, MPOf-MPOf (APC), OS1 9/125, optický patchcord | přímé zapojení 1:1,  (SM)
3 166,57 Kč včetně DPH
2 617 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1,5m | MPOf-MPOf (APC) | OS1 9/125 | I/L 0,2dB | R/L -50dB | přímé zapojení 1:1 | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-SM-MPO/MPO-24F-DIR-1-5-ZX
10m, FC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
197,23 Kč včetně DPH
163 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | FC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-FC/LC-10D-ZX
10m, LC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
197,23 Kč včetně DPH
163 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-LCA/LC-10D-ZX
10m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
197,23 Kč včetně DPH
163 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-10D-ZX
10m, LC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
192,39 Kč včetně DPH
159 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/SC-10D-T-ZX
10m, LC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
192,39 Kč včetně DPH
159 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/SC-10D-ZX
10m, LSH/APC-LC/PC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
355,74 Kč včetně DPH
294 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LSH/APC-LC/PC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/LC-10D-ZX
10m, LSH/APC-LSH/APC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
522,72 Kč včetně DPH
432 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LSH/APC-LSH/APC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/LSH-10D-ZX
10m, LSH/APC-SC/APC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
361,79 Kč včetně DPH
299 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LSH/APC-SC/APC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -60dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/SCA-10D-ZX
10m, LSH/APC-SC/PC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
353,32 Kč včetně DPH
292 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | LSH/APC-SC/PC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/SC-10D-ZX
10m, SC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
196,02 Kč včetně DPH
162 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | SC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SCA/LC-10D-ZX
10m, SC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125 G657A, optický patchcord, žlutý (SM)
223,85 Kč včetně DPH
185 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | SC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 G657A | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-SCA/SCA-10D-ZX
10m, SC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
187,55 Kč včetně DPH
155 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | SC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-SCA/SCA-10D-ZX
10m, SC/APC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
188,76 Kč včetně DPH
156 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | SC/APC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SCA/SC-10D-ZX
10m, SC/PC-SC/PC, G657A2 OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
219,01 Kč včetně DPH
181 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | SC/PC-SC/PC | G657A2 OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9A-SC/SC-10D-ZX
10m, SC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
183,92 Kč včetně DPH
152 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 10m | SC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SC/SC-10D-ZX
15m, FC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
226,27 Kč včetně DPH
187 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | FC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-FC/LC-15D-ZX
15m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord odolný, žlutý (SM)
306,13 Kč včetně DPH
253 Kč

Singlemode odolný optický patchcord | délka 15m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L-50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-15D-HEAVY-ZX
15m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
226,27 Kč včetně DPH
187 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-15D-ZX
15m, LC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
221,43 Kč včetně DPH
183 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | LC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/SC-15D-ZX
15m, LSH/APC-LSH/APC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
555,39 Kč včetně DPH
459 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | LSH/APC-LSH/APC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/LSH-15D-ZX
15m, LSH/APC-SC/APC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
395,67 Kč včetně DPH
327 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | LSH/APC-SC/APC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -60dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/SCA-15D-ZX
15m, LSH/APC-SC/PC, OS1/OS2 G657A1, optický patchcord, žlutý (SM)
385,99 Kč včetně DPH
319 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | LSH/APC-SC/PC | OS1/OS2 G657A1 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-LSH/SC-15D-ZX
15m, MPOf-MPOf (APC), OS1 9/125, optický patchcord | přímé zapojení 1:1,  (SM)
2 214,30 Kč včetně DPH
1 830 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | MPOf-MPOf (APC) | OS1 9/125 | I/L 0,2dB | R/L -50dB | přímé zapojení 1:1 | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-SM-MPO/MPO-12F-DIR-15-ZX
15m, SC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
221,43 Kč včetně DPH
183 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | SC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SCA/LC-15D-ZX
15m, SC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125 G657A, optický patchcord, žlutý (SM)
269,83 Kč včetně DPH
223 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | SC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 G657A | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9A-SCA/SCA-15D-ZX
15m, SC/APC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
220,22 Kč včetně DPH
182 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | SC/APC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SCA/SC-15D-ZX
15m, SC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 15m | SC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-SC/SC-15D-ZX
1m, FC/APC-FC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
174,24 Kč včetně DPH
144 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | FC/APC-FC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-FCA/FC-1D-ZX
1m, FC/PC-FC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
153,67 Kč včetně DPH
127 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | FC/PC-FC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-FC/FC-1D-ZX
1m, FC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
142,78 Kč včetně DPH
118 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | FC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-FC/LC-1D-ZX
1m, FC/PC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
142,78 Kč včetně DPH
118 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | FC/PC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-FC/SC-1D-ZX
1m, FC/PC-ST/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
141,57 Kč včetně DPH
117 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | FC/PC-ST/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-FC/ST-1D-ZX
1m, LC/APC-LC/APC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
147,62 Kč včetně DPH
122 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | LC/APC-LC/APC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-LCA/LCA-1D-ZX
1m, LC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
147,62 Kč včetně DPH
122 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | LC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-LCA/LC-1D-ZX
1m, LC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125 G657A, optický patchcord, žlutý (SM)
142,78 Kč včetně DPH
118 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | LC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 G657A | I/L 0,2dB (C+) | R/L -60dB (G1)

Kód: OPA-9A-LCA/SCA-1D-ZX
1m, LC/APC-SC/APC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
145,20 Kč včetně DPH
120 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | LC/APC-SC/APC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -60dB (G1)

Kód: OPA-9-LCA/SCA-1D-ZX
1m, LC/APC-SC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
141,57 Kč včetně DPH
117 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | LC/APC-SC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LCA/SC-1D-ZX
Nahoru
Další produkty

Optický patchcord (jumper kabel) je propojovací optický kabel zakončený optickými konektory. Patchcordy propojují zařízení uvnitř racků (datových rozvaděčů), rozlišují se na duplexní (2x vlákno, 4x konektor) a méně časté simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Třídy útlumů pro siglemode (SM) patchkordy dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6), doporučení ITU-T L.36.

  • Třídy útlumu (I/L)
    Třída A: zatím nespecifikováno
    Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
    Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
    Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

  • Třídy útlumu odrazu (R/L)
    Třida 1: >55dB
    Třída 2: >45dB
    Třída 3: >35dB
    Třída 4: >26dB

Optické patchcordy standardní provedení: USCONEC (americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy), SENKO (japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory ...), AMP (německé konektory LC, SC, ST, FC, MT-RJ ...), R&M, Reichle de Massari (švýcarské konektory, E2000), Huber Suhner (švýcarské konektory, E2000), SEIKOH GIKEN (japonské konektory), NISSIN-MPO kabelové sestavy (japonské konektory, kompletace Čína), NOVOBIT (čínská výroba), OEM (kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC ...), použitelné pro většinu aplikací, low-cost).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení