Měření, instalace optických kabelů, realizace a správa sítí

Dodávka, projekt a montáž optických tras a rozvaděčů

Zajišťujeme kompletní instalaci optických kabelů a servis v celé oblasti výstavby optických spojů a sítí, ve vnitřním a venkovním prostředí. Zajistíme vše potřebné pro vybudování spolehlivé a rychlé optické sítě: návrh > projekt > kvalitní zapojení/sváření až po certifikaci optiky. Projekt a realizace jsou podřízeny standardům zajišťujícím dlouhodobý bezproblémový přenos dat po páteři infrastruktury firmy. 

Symbion je certifikovaným partnerem kabelážních systémů Reichle & De-Massari, Siemon, Zcomax, Solarix a na dodávané optické kabeláže poskytuje na základě finální certifikace systémovou záruku v řádech desítek let.

 

Zafukování, sváření optických vláken, servis optiky

Poskytujeme servis a měření stávající stávajících optických vláken, rozšiřování a návrhy nových spojů, zafukování s sváření optických vláken, dodáme ucelená řešení včetně aktivních i pasivních prvků. Poskytujeme dále služby, které vedou k eliminaci problémů v síti, minimalizaci dalších investic, například její správu, monitoring a další.

Nabízíme Vám naše letité zkušenosti z velkých projektů

Kromě vlastní komplexní dodávky optické sítě (včetně navazujících kabelážních rozvodů v metalice, instalace bezdrátových sítí a garantované napájení pro aktivní prvky) zajišťujeme také kompletní servis a správu sítí, naše služby jsou Vám k dispozici. Potřebujete-li celek, nebo jen některou z dílčích služeb, rádi Vám pomůžeme:

6 položek celkem
Měření optických vláken OTDR, diagnostika místa poruchy kabelu
544,50 Kč včetně DPH
450 Kč

Metodou OTDR určíme místo poruchy optického kabelu. Provádíme diagnostiku a kontrolní měření optických kabelů a tras. Zkonzultujeme konkrétní problémy, připravíme plán opravy a...

Kód: PRINST-OPT-141
Měření optických vláken, kabelů přímou metodou
371,47 Kč včetně DPH
307 Kč

Provádíme měření útlumů optických vláken, kabelů a tras. Zkonzultujeme konkrétní problémy, připravíme plán opravy a kalkulaci realizace.

Kód: PRINST-OPT-140
Oprava optického kabelu
4 235 Kč včetně DPH
3 500 Kč

Realizujeme opravy optických kabelů, vláken. Před vlastní opravou diagnostikujeme místo poruchy optického kabelu, vzdálenost místa (případně míst) přerušení vláken určíme pomocí...

Kód: PRINST-OPT-135
Svařování optických vláken, instalace optických kabelů
544,50 Kč včetně DPH
450 Kč

Realizujeme instalace a opravy optických kabelů, sváření vláken automaty 3D. Poskytujeme odborné konzultace, připravíme projekt celé optické sítě, plán a kalkulaci montáže optiky.

Kód: PRINST-OPT-130
Zafukování optických kabelů a vláken
544,50 Kč včetně DPH
450 Kč

Poskytujeme službu instalace optických kabelů (optických vláken) zafukováním do otických chrániček. Rádi zkonzultujeme osobně konkrétní projekt, připravíme plán realizace a...

Kód: PRINST-OPT-120
Zafukování optických mikrokabelů
52,03 Kč včetně DPH
43 Kč

Poskytujeme instalace optických mikrokabelů (vláken) metodou zafukování do optických chrániček. Poskytujeme odborné konzultace, připravíme projekt celé optické sítě, plán a...

Kód: PRINST-OPT-121

Rádi Vás navštívíme a zdarma odkonzultujeme Vaše potřeby včetně vypracování výchozího návrhu, s přehledem komponentů a prací, k možnému poptání cenové nabídky na realizaci.