Síťové ethernet switche, přepínače

257 položek celkem
12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G Copper Uplinks, Fanless
21 477,50 Kč včetně DPH
17 750 Kč
Kód: ICX6430-C12-USED
3Com Baseline 2916 SFP PLUS
872,41 Kč včetně DPH
721 Kč
Kód: 3CBLSG16
Bridge PLC sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet 100-240VAC, 50/60Hz
1 332,21 Kč včetně DPH
1 101 Kč

Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz

Kód: WA-1701-V1
DIN Media převodník FE, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce
4 019,62 Kč včetně DPH
3 322 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce

Kód: IMC-111PB
DIN Media převodník GE, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),
5 973,77 Kč včetně DPH
4 937 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),

Kód: IGMC-1011GP
DIN Media převodník GE, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)
19 481 Kč včetně DPH
16 100 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)

Kód: ITGMC-111GP-
DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C
2 761,22 Kč včetně DPH
2 282 Kč

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C

Kód: ISC-1112-I
DIN server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
7 925,50 Kč včetně DPH
6 550 Kč

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-322
DIN server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
10 257,17 Kč včetně DPH
8 477 Kč

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-342
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
2 772,11 Kč včetně DPH
2 291 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-150B
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
4 118,84 Kč včetně DPH
3 404 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-180B
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo
5 287,70 Kč včetně DPH
4 370 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo

Kód: IES-1041FX-MM-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d
7 347,12 Kč včetně DPH
6 072 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d

Kód: IES-1042FX-SS-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 426,72 Kč včetně DPH
2 832 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-1080A
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité
11 809,60 Kč včetně DPH
9 760 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité

Kód: IES-1062FX-SS-SC
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40
9 741,71 Kč včetně DPH
8 051 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40

Kód: IES-1082GP
DIN Switch FE, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-
13 140,60 Kč včetně DPH
10 860 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-

Kód: IES-2042FX-SS-SC
DIN Switch GE PoE, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,
11 712,80 Kč včetně DPH
9 680 Kč

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,

Kód: IGPS-1080-24V
DIN Switch GE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
5 794,69 Kč včetně DPH
4 789 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IGS-1080A
Edge Switch L3 X450-G2 24x 1G Base-T, 4x 10G Base-X unpopulated SFP+, 2x 21Gb stacking porty, AC zdroj
185 589,80 Kč včetně DPH
153 380 Kč

Extreme Networks X450-G2 24x 1G Base-T, 4x 10G Base-X unpopulated SFP+, 2x 21Gb stacking porty, 1x AC zdroj

Kód: 16176
Edge Switch L3 X450-G2 24x 1G Base-T, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, AC zdroj
122 742,40 Kč včetně DPH
101 440 Kč

Extreme Networks X450-G2 24x 1G Base-T 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, AC zdroj

Kód: 16172
Edge Switch L3 X450-G2 48x 1G Base-T 4x 10G Base-X unpopulated SFP,+ 2x 21G stacking port, AC zdroj
264 046,20 Kč včetně DPH
218 220 Kč

Extreme Networks X450-G2 48x 1G Base-T 4x 10G Base-X unpopulated SFP,+ 2x 21G stacking port, AC zdroj

Kód: 16178
Edge Switch L3 X450-G2 48x 1G Base-T 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, AC zdroj
201 356,10 Kč včetně DPH
166 410 Kč

Extreme Networks X450-G2 48x 1G Base-T 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, AC zdroj

Kód: 16174
Edge Switch X450-G2 24x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpopulated SFP+, 2x 21Gb stacking porty, 2x slot pro zdroj
159 574,80 Kč včetně DPH
131 880 Kč

Extreme Networks X450-G2 24x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpopulated SFP+, 2x 21Gb stacking porty, 2x slot pro zdroj

Kód: 16177
Edge Switch X450-G2 24x 1G Base-T PoE+, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port QSFP, 2x 715W PSU
246 561,70 Kč včetně DPH
203 770 Kč

Extreme Networks X450-G2 24x 1G Base-T PoE+, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port QSFP, 2x 715W PSU

Kód: 16173T
Edge Switch X450-G2 24x 1G Base-T PoE+, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, 2x slot pro zdroj
117 672,50 Kč včetně DPH
97 250 Kč

Extreme Networks X450-G2 24x 1G Base-T PoE+, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, 2x slot pro zdroj

Kód: 16173
Edge Switch X450-G2 48x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpopulated SFP,+ 2x 21Gb stacking port, 2x slot na zdroj
269 176,60 Kč včetně DPH
222 460 Kč

Extreme Networks X450-G2 48x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpopulated SFP,+ 2x 21Gb stacking port, 2x slot na zdroj

Kód: 16179
Edge Switch X450-G2 48x 1G Base-T PoE+, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, 2x slot pro zdroj
207 938,50 Kč včetně DPH
171 850 Kč

Extreme Networks X450-G2 48x 1G Base-T PoE+, 4x 1G Base-X unpopulated SFP, 2x 21G stacking port, 2x slot pro zdroj

Kód: 16175
Edge Switch X450-G2, 24x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpop. SFP+, 2x 715W PSU
297 042,90 Kč včetně DPH
245 490 Kč

Extreme Networks X450-G2, 24x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpop. SFP+, 2x 715W PSU

Kód: 16177T
Edge Switch X450-G2, 48x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpop. SFP+, 2x 1100W PSU
442 981 Kč včetně DPH
366 100 Kč

Extreme Networks X450-G2, 48x 1G Base-T PoE+, 4x 10G Base-X unpop. SFP+, 2x 1100W PSU

Kód: 16179T
HPE X362 1110W AC PoE Power Supply
30 504,10 Kč včetně DPH
25 210 Kč

HPE X362 1110W AC PoE Power Supply

Kód: JG545A
Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps, AC-DC adaptér (DC 5V, 2A)
3 003,22 Kč včetně DPH
2 482 Kč

Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps, AC-DC adaptér (DC 5V, 2A)

Kód: ZX-AK-SW8208SFP
Použité zboží - DCN L2 PoE switch, 24x10/100/1000BaseT + 4x100/1000BaseX SFP, napájení 230VAC, 802.3af/at  370W budget
11 561,55 Kč včetně DPH
9 555 Kč

Použité zboží - DCN L2 PoE switch, 24x10/100/1000BaseT + 4x100/1000BaseX SFP, napájení 230VAC, 802.3af/at 370W budget

Kód: S4600-28P-P-SI-USED
Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz
626,78 Kč včetně DPH
518 Kč
Kód: WA-1701-V1-USED
Switch (L3) DCN optický S5750E-28F-SI-D GE Lite, 16x GE SFP, 8x GE Combo SFP/RJ-45, 4x 10GE SFP+, AC + 48V DC napájení
25 301,10 Kč včetně DPH
20 910 Kč

DCN S5750E-28F-SI-D GE L3 Lite optický switch, 16x GE SFP, 8x GE Combo SFP/RJ-45, 4x 10GE SFP+, AC + 48V DC napájení

Kód: S5750E-28F-SI-D
Switch (L3) DCN S5750E-52X-P-SI-R2 GE PoE Lite, 48x GE PoE+, 4x10G SFP+, PoE budget 740 W, napájení AC + DC
50 493,30 Kč včetně DPH
41 730 Kč

DCN S5750E-52X-P-SI-R2 GE PoE L3 Lite switch, 48x GE PoE+, 4x10G SFP+, PoE budget 740 W, napájení AC + DC

Kód: S5750E-52X-P-SI-R2
Switch (L3) DCN S5750M-30X-P-SI Multigig PoE Lite, 24x 2,5G PoE++, 4x10G SFP+, 2x 40G QSFP+, PoE budget 1060 W,1x AC zdr
93 424,10 Kč včetně DPH
77 210 Kč

DCN S5750M-30X-P-SI Multigig PoE L3 Lite switch, 24x 2,5G PoE++, 4x10G SFP+, 2x 40G QSFP+, PoE budget 1060 W,1x AC zdro

Kód: S5750M-30X-P-SI
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G S
72 575,80 Kč včetně DPH
59 980 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable

Kód: ICX7150-24P-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
87 579,80 Kč včetně DPH
72 380 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-24P-4X10GR
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
96 594,30 Kč včetně DPH
79 830 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-24P-4X10GR-A
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
95 456,90 Kč včetně DPH
78 890 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-24P-4X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
56 930,50 Kč včetně DPH
47 050 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink ports upgradable to up to 4x 10G

Kód: ICX7150-24P-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G SFP+)
52 380,90 Kč včetně DPH
43 290 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable to 4

Kód: ICX7150-24-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
37 945,60 Kč včetně DPH
31 360 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink-ports upgradable to up to 4x 10G SFP+

Kód: ICX7150-24-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G S
136 621,10 Kč včetně DPH
112 910 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable

Kód: ICX7150-48PF-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G S
119 995,70 Kč včetně DPH
99 170 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable

Kód: ICX7150-48P-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
142 646,90 Kč včetně DPH
117 890 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48P-4X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
141 412,70 Kč včetně DPH
116 870 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48P-4X10GR-A
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 740W PoE
156 259,40 Kč včetně DPH
129 140 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 740W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48PF-4X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 740W PoE
159 574,80 Kč včetně DPH
131 880 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 740W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48PF-4X10GR-A
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení