Síťové ethernet switche, datové přepínače

141 položek celkem
12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G Copper Uplinks, Fanless
7 410,04 Kč včetně DPH
6 124 Kč
Kód: ICX6430-C12-USED
Bridge PLC sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet 100-240VAC, 50/60Hz
1 331 Kč včetně DPH
1 100 Kč

Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz

Kód: WA-1701-V1
DIN Media převodník GE, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),
5 971,35 Kč včetně DPH
4 935 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),

Kód: IGMC-1011GP
DIN Media převodník GE, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)
19 468,90 Kč včetně DPH
16 090 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)

Kód: ITGMC-111GP-
DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C
2 760,01 Kč včetně DPH
2 281 Kč

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C

Kód: ISC-1112-I
DIN server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
7 921,87 Kč včetně DPH
6 547 Kč

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-322
DIN server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
10 253,54 Kč včetně DPH
8 474 Kč

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-342
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
2 770,90 Kč včetně DPH
2 290 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-150B
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
4 117,63 Kč včetně DPH
3 403 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-180B
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo
5 285,28 Kč včetně DPH
4 368 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo

Kód: IES-1041FX-MM-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d
7 344,70 Kč včetně DPH
6 070 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d

Kód: IES-1042FX-SS-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 425,51 Kč včetně DPH
2 831 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-1080A
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité
11 804,76 Kč včetně DPH
9 756 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité

Kód: IES-1062FX-SS-SC
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40
9 739,29 Kč včetně DPH
8 049 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40

Kód: IES-1082GP
DIN Switch FE, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-
13 140,60 Kč včetně DPH
10 860 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-

Kód: IES-2042FX-SS-SC
DIN Switch GE PoE, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,
11 706,75 Kč včetně DPH
9 675 Kč

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,

Kód: IGPS-1080-24V
DIN Switch GE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
5 793,48 Kč včetně DPH
4 788 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IGS-1080A
HPE X362 1110W AC PoE Power Supply
38 659,50 Kč včetně DPH
31 950 Kč

HPE X362 1110W AC PoE Power Supply

Kód: JG545A
Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz
626,78 Kč včetně DPH
518 Kč
Kód: WA-1701-V1-USED
Switch (L3) DCN optický S5750E-28F-SI-D GE Lite, 16x GE SFP, 8x GE Combo SFP/RJ-45, 4x 10GE SFP+, AC + 48V DC napájení
39 361,30 Kč včetně DPH
32 530 Kč

DCN S5750E-28F-SI-D GE L3 Lite optický switch, 16x GE SFP, 8x GE Combo SFP/RJ-45, 4x 10GE SFP+, AC + 48V DC napájení

Kód: S5750E-28F-SI-D
Switch (L3) DCN S5750E-52X-P-SI-R2 GE PoE Lite, 48x GE PoE+, 4x10G SFP+, PoE budget 740 W, napájení AC + DC
78 565,30 Kč včetně DPH
64 930 Kč

DCN S5750E-52X-P-SI-R2 GE PoE L3 Lite switch, 48x GE PoE+, 4x10G SFP+, PoE budget 740 W, napájení AC + DC

Kód: S5750E-52X-P-SI-R2
Switch (L3) DCN S5750M-30X-P-SI Multigig PoE Lite, 24x 2,5G PoE++, 4x10G SFP+, 2x 40G QSFP+, PoE budget 1060 W,1x AC zdr
145 405,70 Kč včetně DPH
120 170 Kč

DCN S5750M-30X-P-SI Multigig PoE L3 Lite switch, 24x 2,5G PoE++, 4x10G SFP+, 2x 40G QSFP+, PoE budget 1060 W,1x AC zdro

Kód: S5750M-30X-P-SI
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G S
72 551,60 Kč včetně DPH
59 960 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable

Kód: ICX7150-24P-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
95 420,60 Kč včetně DPH
78 860 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-24P-4X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
96 545,90 Kč včetně DPH
79 790 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-24P-4X10GR-A
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
87 543,50 Kč včetně DPH
72 350 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-24P-4X10GR
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
56 906,30 Kč včetně DPH
47 030 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink ports upgradable to up to 4x 10G

Kód: ICX7150-24P-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G SFP+)
52 368,80 Kč včetně DPH
43 280 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable to 4

Kód: ICX7150-24-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
37 933,50 Kč včetně DPH
31 350 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 24x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink-ports upgradable to up to 4x 10G SFP+

Kód: ICX7150-24-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G S
119 947,30 Kč včetně DPH
99 130 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable

Kód: ICX7150-48P-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G S
136 560,60 Kč včetně DPH
112 860 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable

Kód: ICX7150-48PF-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
141 376,40 Kč včetně DPH
116 840 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48P-4X10GR-A
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 370W PoE
142 610,60 Kč včetně DPH
117 860 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 370W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48P-4X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 740W PoE
159 514,30 Kč včetně DPH
131 830 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 740W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48PF-4X10GR-A
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ up-ports, 740W PoE
156 186,80 Kč včetně DPH
129 080 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports, 740W PoE budget, L3 fea

Kód: ICX7150-48PF-4X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports , 370W PoE
134 539,90 Kč včetně DPH
111 190 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports , 370W PoE budget, L3 fe

Kód: ICX7150-48P-4X10GR
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports , 740W PoE
149 943,20 Kč včetně DPH
123 920 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+ uplink-ports , 740W PoE budget, L3 fe

Kód: ICX7150-48PF-4X10GR
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
103 249,30 Kč včetně DPH
85 330 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink ports upgradable to up to 4x 10G

Kód: ICX7150-48P-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
119 608,50 Kč včetně DPH
98 850 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink ports upgradable to up to 4x 10G

Kód: ICX7150-48PF-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink (up to 4x 10G SFP+)
76 435,70 Kč včetně DPH
63 170 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable to 4

Kód: ICX7150-48-2X10G
Switch (L3) ICX 7150 , 48x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 4x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
61 334,90 Kč včetně DPH
50 690 Kč

Brocade ICX 7150 přepínač, 48x 10/100/1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink-ports upgradable to up to 4x 10G SFP+

Kód: ICX7150-48-4X1G
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 10G SFP, 124W PoE
60 028,10 Kč včetně DPH
49 610 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 10G SFP, 124W PoE budget, L3 features

Kód: ICX7150-C12P-2X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 10G SFP, 124W PoE
61 286,50 Kč včetně DPH
50 650 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 10G SFP, 124W PoE budget, L3 features

Kód: ICX7150-C12P-2X10GR-A
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 10G SFP, 124W PoE
52 175,20 Kč včetně DPH
43 120 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 10G SFP, 124W PoE budget, L3 features

Kód: ICX7150-C12P-2X10GR
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 up-ports, 2x 1G SFP uplink (up to 4x 10G SFP+)
37 933,50 Kč včetně DPH
31 350 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 12x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP uplink-ports upgradable to 2x 1

Kód: ICX7150-C12P-2X1G
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5/5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports
104 919,10 Kč včetně DPH
86 710 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5/5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports

Kód: ICX7150-C10ZP-2X10GR
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports
113 195,50 Kč včetně DPH
93 550 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports

Kód: ICX7150-C10ZP-2X10GR-RMT3
Switch (L3) ICX 7150 Compact, 8x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G SFP uplink-ports, 62W PoE budget, L2 (L3) image only
32 682,10 Kč včetně DPH
27 010 Kč

Brocade ICX 7150 Compact přepínač, 8x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G SFP uplink-ports, 62W PoE budget, L2 (přepínačimage only)

Kód: ICX7150-C08P-2X1G
Switch (L3) ICX 7150-48ZP Z-Series, 16x 100/1000/2.5G PoH ports, 32x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 10G SFP+ 6x 1G SFP
209 184,80 Kč včetně DPH
172 880 Kč

Brocade ICX 7150-48ZP přepínačZ-Series, 16x 100/1000/2.5G PoH ports, 32x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 10G SFP+ and 6x 1G SFP uplin

Kód: ICX7150-48ZP-E2X10G
Switch (L3) ICX 7150-48ZP Z-Series, 16x 100/1000/2.5G PoH ports, 32x 10/100/1000 PoE+ ports, 8x 10G SFP+
262 860,40 Kč včetně DPH
217 240 Kč

Brocade ICX 7150-48ZP přepínačZ-Series, 16x 100/1000/2.5G PoH ports, 32x 10/100/1000 PoE+ ports, 8x 10G SFP+, L3 features (OSPF,

Kód: ICX7150-48ZP-E8X10GR-RMT3
Nahoru
Další produkty

Projektové ceny a zkušenosti z velkých projektů

Symbion nabízí projektové slevy na IT služby v portfoliu návrh-projekt, realizace a správa datové sítě. Zajistíme návhr, měření sítě LAN, rozšíření strukturované kabeláže, zpracujeme projekty včetně instalace optických kabelů rozvodů a Site Survey pro WiFi sítě, provedeme Vás implementací kybernetické bezpečnosti.

Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Projektový formulář, vyžádejte si nabídku