Multimode optické patchcordy OM3

23 položek celkem
10m, LC-ST, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
267,41 Kč včetně DPH
221 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-ST | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/ST-10D-ZX
10m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
1 575,42 Kč včetně DPH
1 302 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO/MPO-12F-CRS-10-ZX
10m, SC-ST, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
260,15 Kč včetně DPH
215 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | SC-ST | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-SC/ST-10D-ZX
12m, MPO (samička) - 8xLC, OM3 50/125, optický patchcord,  (MM)
2 035,22 Kč včetně DPH
1 682 Kč

Multimode optický patchcord | délka 12m | MPO (samička) - 8xLC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO-8F/8XLC-12-ZX
12m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
1 744,82 Kč včetně DPH
1 442 Kč

Multimode optický patchcord | délka 12m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPOF/MPOF-12F-CR-12-ZX
12m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | přímé zapojení 1:1,  (MM)
1 731,51 Kč včetně DPH
1 431 Kč

Multimode optický patchcord | délka 12m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | přímé zapojení 1:1 | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPOF/MPOF-12F-DI-12-ZX
13m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
319,44 Kč včetně DPH
264 Kč

Multimode optický patchcord | délka 13m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-13D-T-ZX
15m, LC-SC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
385,99 Kč včetně DPH
319 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | LC-SC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/SC-15D-ZX
15m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | přímé zapojení 1:1,  (MM)
1 950,52 Kč včetně DPH
1 612 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | přímé zapojení 1:1 | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO/MPO-12F-DIR-15-ZX
1m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
142,78 Kč včetně DPH
118 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-1D-T-ZX
1m, SC-SC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
127,05 Kč včetně DPH
105 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-SC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-SC/SC-1D-ZX
20m, MPO (samička) - 8xLC, OM3 50/125, optický patchcord,  (MM)
2 319,57 Kč včetně DPH
1 917 Kč

Multimode optický patchcord | délka 20m | MPO (samička) - 8xLC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO-8F/8XLC-20-ZX
2m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
156,09 Kč včetně DPH
129 Kč

Multimode optický patchcord | délka 2m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-2D-T-ZX
2m, SC-ST, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
143,99 Kč včetně DPH
119 Kč

Multimode optický patchcord | délka 2m | SC-ST | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-SC/ST-2D-ZX
3m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
171,82 Kč včetně DPH
142 Kč

Multimode optický patchcord | délka 3m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-3D-T-ZX
3m, MPO (samička) - 8xSC, OM3 50/125, optický patchcord,  (MM)
1 208,79 Kč včetně DPH
999 Kč

Multimode optický patchcord | délka 3m | MPO (samička) - 8xSC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO-8F/8XSC-03-ZX
4m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
182,71 Kč včetně DPH
151 Kč

Multimode optický patchcord | délka 4m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-4D-T-ZX
4m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
186,34 Kč včetně DPH
154 Kč

Multimode optický patchcord | délka 4m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-4D-ZX
4m, LC-SC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
193,60 Kč včetně DPH
160 Kč

Multimode optický patchcord | délka 4m | LC-SC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/SC-4D-ZX
5m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
1 203,95 Kč včetně DPH
995 Kč

Multimode optický patchcord | délka 5m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO/MPO-12F-CRS-05-ZX
6m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč

Multimode optický patchcord | délka 6m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-6D-T-ZX
7m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
228,69 Kč včetně DPH
189 Kč

Multimode optický patchcord | délka 7m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-7D-T-ZX
8m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
244,42 Kč včetně DPH
202 Kč

Multimode optický patchcord | délka 8m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-8D-T-ZX

Optický patchcord (jumper kabel) je propojovací optický kabel zakončený optickými konektory. Patchcordy propojují zařízení uvnitř racků (datových rozvaděčů), rozlišují se na duplexní (2x vlákno, 4x konektor) a méně časté simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Třídy útlumů dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6), doporučení ITU-T L.36 pro multimode (MM) patchcordy v naší nabídce mají R/L je >35dB, I/L <0,2dB.

Optické patchcordy standardní provedení: USCONEC (americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy), SENKO (japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory ...), AMP (německé konektory LC, SC, ST, FC, MT-RJ ...), R&M, Reichle de Massari (švýcarské konektory, E2000), Huber Suhner (švýcarské konektory, E2000), SEIKOH GIKEN (japonské konektory), NISSIN-MPO kabelové sestavy (japonské konektory, kompletace Čína), NOVOBIT (čínská výroba), OEM (kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC ...), použitelné pro většinu aplikací, low-cost).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení