Optické vany a rozvaděče

Optické kabely se v datovém rozvaděči ukončují v optické vaně nebo optiké kazetě. Podle požadavku uživatele je možné dodat pevnou nebo výsuvnou verzi, ke každé se dále vybere požadované čelo optické vany dle počtu s modelu optických spojek, aplikovaných pigtailů.

102 položek celkem
Čelo 10" optického rozvaděče Conteg pro 4x SC duplex adpatér
99,22 Kč včetně DPH
82 Kč
Kód: ORS-4DSC
Čelo 10" optického rozvaděče Conteg pro 8x SC simplex, barva černá
98,01 Kč včetně DPH
81 Kč
Kód: ORS-08SC-H
Čelo 10" optického rozvaděče Conteg pro 8x ST simplex adpatér
98,01 Kč včetně DPH
81 Kč
Kód: ORS-8ST
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu DSC (duplex SC), černá
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč
Kód: OR-24DSC-SM-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu DSC (duplex SC), černá
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč
Kód: OR-16DSC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu DSC (duplex SC), černá
209,33 Kč včetně DPH
173 Kč
Kód: OR-12DSC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu DSC (duplex SC), černá
210,54 Kč včetně DPH
174 Kč
Kód: OR-08DSC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FC, černá
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč
Kód: OR-24FC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FC, černá
209,33 Kč včetně DPH
173 Kč
Kód: OR-16FC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FC, černá
210,54 Kč včetně DPH
174 Kč
Kód: OR-12FC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FC, černá
211,75 Kč včetně DPH
175 Kč
Kód: OR-08FC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FCD, černá
209,33 Kč včetně DPH
173 Kč
Kód: OR-24FCD-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FCD, černá
210,54 Kč včetně DPH
174 Kč
Kód: OR-16FCD-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu FCD, černá
210,54 Kč včetně DPH
174 Kč
Kód: OR-12FCD-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu SC simplex černá
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč
Kód: OR-16SC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu SC, černá
211,75 Kč včetně DPH
175 Kč
Kód: OR-24SC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu SC, černá
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč
Kód: OR-12SC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu SC, černá
210,54 Kč včetně DPH
174 Kč
Kód: OR-08SC-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu ST, černá
210,54 Kč včetně DPH
174 Kč
Kód: OR-24ST-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu ST, černá
211,75 Kč včetně DPH
175 Kč
Kód: OR-16ST-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu ST, černá
212,96 Kč včetně DPH
176 Kč
Kód: OR-12ST-H
čelo 19" optického rozvaděče pro průchodky typu ST, černá
209,33 Kč včetně DPH
173 Kč
Kód: OR-08ST-H
Kazeta optická univerzální R30 pro 12 vláken, bez víčka, 2x držák pro hřebínek, poloměr ohybu vláken 30mm
165,77 Kč včetně DPH
137 Kč

optická univerzální kazeta R&M R30, bez víčka, 2x držák pro hřebínek, pro 12 vláken, poloměr ohybu vláken 30mm, včetně šroubků pro uchycení hřebínků, včetně 4ks váz. pásek, 92 x...

Kód: OSVK-R30-R30394
Kazeta optická univerzální R30 pro 12 vláken, s víčkem, 2x držák pro hřebínek, poloměr ohybu vláken 30mm
262,57 Kč včetně DPH
217 Kč

optická univerzální kazeta R&M R30, s víčkem, 2x držák pro hřebínek, pro 12 vláken, poloměr ohybu vláken 30mm, včetně šroubků pro uchycení hřebínků, včetně 4ks vázacích pásek,...

Kód: OSVK-R30-R30393
Kazeta optická univerzální R35 pro 24 vláken s víčkem, 2x držák pro hřebínek, poloměr ohybu vláken 35mm
245,63 Kč včetně DPH
203 Kč

optická kazeta R&M R35, s víčkem, 2x držák pro hřebínek, pro 12-24 vláken, poloměr ohybu vláken 35mm, včetně šroubků pro uchycení hřebínků, včetně 4ks vázacích pásek, rozměry...

Kód: OSVK-R35-R318458
Kazeta optická univerzální R35 pro 24 vláken, bez víčka, 2x držák pro hřebínek, poloměr ohybu vláken 35mm
91,96 Kč včetně DPH
76 Kč

optická kazeta R&M R35, bez víčka, 2x držák pro hřebínek, pro 12-24 vláken, poloměr ohybu vláken 35mm, včetně šroubků pro uchycení hřebínků, včetně 4ks vázacích pásek, rozměry...

Kód: OSVK-R35-R318454
Kazeta optická univerzální R40 pro 24 vláken, bez víčka, 2x držák pro hřebínek, poloměr ohybu vláken 40mm
370,26 Kč včetně DPH
306 Kč

optická univerzální kazeta R&M R40, bez víčka, 2x držák pro hřebínek, pro 24 vláken, poloměr ohybu vláken 40mm, včetně šroubků pro uchycení hřebínků, včetně 4ks vázacích pásek,...

Kód: OSVK-R40-R308444
Kazeta optická univerzální R40 pro 24 vláken, s víčkem, 2x držák pro hřebínek, poloměr ohybu vláken 40mm
419,87 Kč včetně DPH
347 Kč

optická univerzální kazeta R&M R40, s víčkem, 2x držák pro hřebínek, pro 24 vláken, poloměr ohybu vláken 40mm, včetně šroubků pro uchycení hřebínků, včetně 4ks vázacích pásek,...

Kód: OSVK-R40-R308445
Nástroj pro uložení vlákna do vláknového vodítka
35,33 Kč včetně DPH
29,20 Kč

nástroj pro uložení vlákna do vláknového vodítka

Kód: OSVKP-R30084
Optický rozvaděč, 24x E2000 duplex (pro adaptéry E2000 duplex Huber Suhner), výsuvné provedení, šedé
2 288,11 Kč včetně DPH
1 891 Kč

Optický rozvaděč, 24x E2000 duplex (pro adaptéry E2000 duplex Huber Suhner), výsuvné provedení, šedé, s trnem pro montáž kazety, 1x PG 13,5 příbalem instalační hloubka 250mm

Kód: OV-FIBRE-24XE2000-DUPLEX-19-1U
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, LSOH 2,1mm kabel, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
124,63 Kč včetně DPH
103 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G652D, LC/PC, 2m, LSOH 2,5mm kabel, Insertion Loss 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-2-2500-SG
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, LSOH 2,1mm kabel, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
146,41 Kč včetně DPH
121 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, LSOH 2,5mm kabel, Insertion Loss 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-SC-2-2500-SG
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 15m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
102,85 Kč včetně DPH
85 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 15m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-15-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 30m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
173,03 Kč včetně DPH
143 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 30m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-30-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 40m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
223,85 Kč včetně DPH
185 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 40m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-40-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 50m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
274,67 Kč včetně DPH
227 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 50m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-50-2MM-ZX
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 5m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX
53,36 Kč včetně DPH
44,10 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 5m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX

Kód: OPI-9A-SCA-5-2MM-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, FC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
36,18 Kč včetně DPH
29,90 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, FC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-FC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
34,97 Kč včetně DPH
28,90 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
33,28 Kč včetně DPH
27,50 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-SC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62,5/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm
33,15 Kč včetně DPH
27,40 Kč

Pigtail multimode OM1 62,5/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-62-ST-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM1 62/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB,Seikoh Kód: OPI-62-SC-1-900ES-SG
Pigtail optický MM OM2 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor TYCO (AMP)
122,21 Kč včetně DPH
101 Kč

Pigtail multimode OM2 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)

Kód: OPI-50-LC-1-900ES-AMP
Pigtail optický MM OM2 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
35,21 Kč včetně DPH
29,10 Kč

Pigtail multimode 50/125, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-LC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, LC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
39,57 Kč včetně DPH
32,70 Kč

Pigtail multimode 50/125, LC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-LC-2-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor TYCO (AMP)
108,90 Kč včetně DPH
90 Kč

Pigtail multimode OM2 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)

Kód: OPI-50-SC-1-900ES-AMP
Pigtail optický MM OM2 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
32,91 Kč včetně DPH
27,20 Kč

Pigtail multimode 50/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-SC-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
32,79 Kč včetně DPH
27,10 Kč

Pigtail multimode 50/125, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-ST-1-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM2 50/125, ST, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm LSOH, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm z
36,66 Kč včetně DPH
30,30 Kč

Pigtail multimode 50/125, ST, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

Kód: OPI-50-ST-2-900ES-ZX
Pigtail optický MM OM3 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, ZCOMAX, ochrana 45mm zdar
1 040,60 Kč včetně DPH
860 Kč

Pigtail optický MM OM3 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX

Kód: OPI-OM3-MPO-12F-02-RIBBON-ZX
Nahoru
Další produkty