Multimode optické patchcordy OM1, OM2

Optický patchcord (jumper kabel) je propojovací optický kabel zakončený optickými konektory. Patchcordy propojují zařízení uvnitř racků (datových rozvaděčů), rozlišují se na duplexní (2x vlákno, 4x konektor) a méně časté simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Třídy útlumů dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6), doporučení ITU-T L.36 pro multimode (MM) patchcordy v naší nabídce mají R/L je >35dB, I/L <0,2dB.

Optické patchcordy standardní provedení: USCONEC (americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy), SENKO (japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory ...), AMP (německé konektory LC, SC, ST, FC, MT-RJ ...), R&M, Reichle de Massari (švýcarské konektory, E2000), Huber Suhner (švýcarské konektory, E2000), SEIKOH GIKEN (japonské konektory), NISSIN-MPO kabelové sestavy (japonské konektory, kompletace Čína), NOVOBIT (čínská výroba), OEM (kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC ...), použitelné pro většinu aplikací, low-cost).

17 položek celkem
0,25m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
123,42 Kč včetně DPH
102 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,25m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-0-25D-ZX
0,5m, LC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
119,79 Kč včetně DPH
99 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | LC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/SC-0-5D-ZX
0,5m, ST-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
111,32 Kč včetně DPH
92 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,0,5m | ST-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-ST/ST-0-5D-ZX
0,7m, LC-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
174,24 Kč včetně DPH
144 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,7m | LC-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/ST-7D-ZX
10,5m, LC-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
202,07 Kč včetně DPH
167 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10,5m | LC-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/ST-15D-ZX
1m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
123,42 Kč včetně DPH
102 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-1D-T-ZX
1m, LC-ST, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
121 Kč včetně DPH
100 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-ST | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/ST-1D-ZX
1m, ST-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
111,32 Kč včetně DPH
92 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | ST-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-ST/ST-1D-ZX
2,5m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
141,57 Kč včetně DPH
117 Kč

Multimode optický patchcord | délka 2,5m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-2-5D-T-ZX
20m, LC-LC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
294,03 Kč včetně DPH
243 Kč

Multimode optický patchcord | délka 20m | LC-LC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/LC-20D-ZX
20m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
295,24 Kč včetně DPH
244 Kč

Multimode optický patchcord | délka 20m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-20D-ZX
20m, LC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
286,77 Kč včetně DPH
237 Kč

Multimode optický patchcord | délka 20m | LC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/SC-20D-ZX
2m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
133,10 Kč včetně DPH
110 Kč

Multimode optický patchcord | délka 2m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-2D-T-ZX
3m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
140,36 Kč včetně DPH
116 Kč

Multimode optický patchcord | délka 3m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-3D-T-ZX
3m, SC/PC-ST/PC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
415,03 Kč včetně DPH
343 Kč

Multimode optický patchcord | délka 3m | SC/PC-ST/PC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-SC/ST-3D-SG
5m, FC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
159,72 Kč včetně DPH
132 Kč

Multimode optický patchcord | délka 5m | FC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-FC/LC-5D-ZX
9m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
196,02 Kč včetně DPH
162 Kč

Multimode optický patchcord | délka 9m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-9D-ZX