Media konvertory

86 položek celkem
!!SLEVA!! -rozbaleno - Průmyslový DIN Fast Ethernet Media převodník,Mini Type,neřid.,2x 10/100TX (RJ-45)-1x100FX(SM/SC),
3 874,42 Kč včetně DPH
3 202 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C rozbaleno z tesotvání,...

Kód: IMC-121FB-SS-SC-USED
10/100BASE-TX // FX media konvertor FIB1, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12dB, neřiditelný
499,73 Kč včetně DPH
413 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FIB, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný, (řiditelná varianta převodníku na přání)

Kód: FIB1-10/100S/SC015N
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný
1 339,47 Kč včetně DPH
1 107 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný, AC verze
1 432,64 Kč včetně DPH
1 184 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Kód: FMC-10/100-AC-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, AC verze, neřiditelný
1 431,43 Kč včetně DPH
1 183 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Kód: FMC-10/100-AC-SC015
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, neřiditelný
1 356,41 Kč včetně DPH
1 121 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC015
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 17dB, neřiditelný
1 511,29 Kč včetně DPH
1 249 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC20A
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, neřiditelný
1 581,47 Kč včetně DPH
1 307 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC20B
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 40km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 25dB, neřiditelný
1 963,83 Kč včetně DPH
1 623 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 40km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC40A
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 40km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 22dB, neřiditelný
1 972,30 Kč včetně DPH
1 630 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 40km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 22dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC40B
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, IN-BAND management, jen karta
1 243,88 Kč včetně DPH
1 028 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné...

Kód: FRM220-10/100 I-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, IN-BAND, jen karta
2 238,50 Kč včetně DPH
1 850 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FRM220, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je...

Kód: FRM220-10/100 I-SC015
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, WDM, SM, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 17dB , IN-BAND, jen kart
2 781,79 Kč včetně DPH
2 299 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND...

Kód: FRM220-10/100 I-SC20A
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, WDM, SM, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, IN-BAND, jen kart
2 792,68 Kč včetně DPH
2 308 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND...

Kód: FRM220-10/100 I-SC20B
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, WDM, SM,20km,SC simplex,Tx1310/Rx1550nm (typ A),17dB,IN-BAND, SA AC 220
1 264,45 Kč včetně DPH
1 045 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND...

Kód: FRM220-10/100 I-SC20A-CH01-AC
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný
769,56 Kč včetně DPH
636 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC100CM
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný
771,98 Kč včetně DPH
638 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC110CS
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ B), neřiditelný
696,96 Kč včetně DPH
576 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ B), neřiditelný, 9V

Kód: MC112CS-20
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ A), neřiditelný
761,09 Kč včetně DPH
629 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ A), neřiditelný, 9V

Kód: MC111CS-20
100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm
2 549,47 Kč včetně DPH
2 107 Kč

10/100/1000 Base-TX/ 1000BASE-LX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně,...

Kód: FMC-1000M-SC 20A
100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm
4 152,72 Kč včetně DPH
3 432 Kč

10/100/1000 Base-TX/ 1000BASE-LX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně,...

Kód: FMC-1000M-SC 20B
100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310nm,DC 5
1 059,96 Kč včetně DPH
876 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps media konvertor ZCOMAX MT, WDM, typ A, singlemode, 20km, SC simplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-BX, Tx1310/Rx1550nm, neřiditelný napájení přes...

Kód: ZX-MT-FC-4100D-20A1310
100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550nm, DC 5V
1 056,33 Kč včetně DPH
873 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps media konvertor ZCOMAX MT, WDM, typ B, singlemode, 20km, SC simplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-BX, Tx1550nm/Rx1310nm, neřiditelný napájení přes...

Kód: ZX-MT-FC-4100D-20B1550
100/1000BASE-T // 1000BASE-LX media konvertor FMC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný
2 597,87 Kč včetně DPH
2 147 Kč

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-LX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, SM 20km, 15dB, 1310nm

Kód: FMC-1000M-SC 020
100/1000BASE-T // 1000BASE-LX media konvertor MT, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm, DC 5V
913,55 Kč včetně DPH
755 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps media konvertor ZCOMAX MT, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený...

Kód: ZX-MT-FC-4100-20
100/1000BASE-T // 1000BASE-LX na zeď media konvertor AK, singlemode WDM, 20km,SC simpl, Tx1310, DC 5V
661,87 Kč včetně DPH
547 Kč

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX na zeď media konvertor ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode WDM, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm neřiditelný...

Kód: ZX-AK-C1002-WM-SM20-WDM31
100/1000BASE-T // 1000BASE-LX na zeď media konvertor AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310, DC 5V
659,45 Kč včetně DPH
545 Kč

Media konvertor na zeď 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX media konvertor ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný...

Kód: ZX-AK-C1002-WM-SM20
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, DC 5V
1 355,20 Kč včetně DPH
1 120 Kč

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, media konvertor ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V) kompatibilní...

Kód: ZX-AK-C1002MSC-2
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor FMC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
2 232,45 Kč včetně DPH
1 845 Kč

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-SX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, MM 550m (50/125), 8,5dB, 850nm

Kód: FMC-1000M-SC 001
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MT, multimode, 550m, SC duplex, TX 1310nm, DC 5V
872,41 Kč včetně DPH
721 Kč

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, media konvertor ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V 1A)...

Kód: ZX-MT-FC-4100-05
100/1000BASE-T // 1000BASE-X Media konvertor 19" 1U multiportový s SFP sloty PHB, řiditelný, 20x (RJ45 // SFP)
34 424,50 Kč včetně DPH
28 450 Kč

Media konvertor multiport s SFP sloty PHB, 20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), WEB, Telnet či SNMP, 19" 1U, podpora DMI verze s 1x AC...

Kód: PHB-200M-AC
100/1000BASE-T // 1000BASE-X media konvertor FMC s SFP slotem, RJ45 // SFP, řiditelný 802.3ah OAM/I
2 801,15 Kč včetně DPH
2 315 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem media konvertor FMC, 1000/100Mbps( RJ-45) - 1000/100 BASE-X SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP IN BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo...

Kód: FMC-1000MS-DC
100/1000BASE-T // 1000BASE-X media konvertor FMC s SFP slotem, RJ45 // SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP
2 544,63 Kč včetně DPH
2 103 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem media konvertor FMC, 100/1000Mbps( RJ-45) - 100/1000 BASE-X SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP IN BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo...

Kód: FMC-1000MS
100/1000BASE-T // 1000BASE-X Media konvertor FMC, RJ45 // SFP, neřiditelný, DIP přepínače
2 243,34 Kč včetně DPH
1 854 Kč

Media konvertor/ switch s SFP slotem media konvertor FMC, 10/100/1000Mbps( RJ-45) - 100/1000BASE-X SFP, neřiditelný, DIP switche Tento produkt nahrazuje FMC-1000S (EOL 12/2017)

Kód: FMC-1001S
100/1000BASE-T // 1000BASE-X media konvertor FRM220 s SFP slotem, RJ45 // SFP, OAM/IP IN-BAND, jen karta
7 558,87 Kč včetně DPH
6 247 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem media konvertor FRM220, 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 1000Base-X SFP, OAM/ IP IN-BAND management dle IEEE 802.3ah, pouze linková karta

Kód: FRM220-1000EAS-1
100/1000BASE-T // 1000BASE-X PoE media konvertor MT, RJ45 // SFP, neřid., PoE 802.3af/at,DC 52V
905,08 Kč včetně DPH
748 Kč

Media konvertor/switch s SFP slotem media konvertor ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, ekonomický a spolehlivý 8334 chipset napájení přes externí...

Kód: ZX-MT-FC-4100SFP-POE1
100/1000BASE-T // 1000BASE-X PoE přepínač, media konvertor IFC, PSE=napájí, RJ45 // SFP, IN-BAND, Stand alone
4 939,22 Kč včetně DPH
4 082 Kč

Media konvertor s SFP slotem media konvertor IFC, 10/100/1000Mbps(RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, IN-BAND, STAND ALONE 802.3af POE funkcionalita, přes RJ-45 lze napájet koncové...

Kód: IFC-1000PSE-AC
100/1000BASE-T // 1000BASE-X pro ISP media konvertor FTH4, RJ45// SFP, OAM/IP IN-BAND, včetně rozvaděče
3 500,53 Kč včetně DPH
2 893 Kč

Media konvertor pro ISP media konvertor FTH4, 1x10/100/1000Mbps(RJ-45)+ 1x SFP slot 1Gbps, OAM/IP IN-BAND, včetně rozvaděče

Kód: FTH4-1000MS
1000BASE-T // 1000BASE-LX media konvertor MC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný
948,64 Kč včetně DPH
784 Kč

Media konvertor 1Gbps media konvertor MC, singlemode, 15km, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC210CS
1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
945,01 Kč včetně DPH
781 Kč

Media konvertor 1Gbps media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-SX, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC200CM
100BASE-TX // FX DIN průmyslový media konvertor AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12-36V D
1 781,12 Kč včetně DPH
1 472 Kč

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX media konvertor ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

Kód: ZX-AK-FS2SC-20T
100BASE-TX // FX media konvertor AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm
715,11 Kč včetně DPH
591 Kč

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX media konvertor ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm napájení přes externí přiložený DC zdroj

Kód: ZX-AK-C100P2SC-20-BLACK
100BASE-TX // FX media konvertor AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), USB,DC 5V
664,29 Kč včetně DPH
549 Kč

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX media konvertor ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V...

Kód: ZX-AK-C100S1SC-20-A1310-USB
100BASE-TX // FX media konvertor AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ B), USB,DC 5V
442,86 Kč včetně DPH
366 Kč

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX media konvertor ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V...

Kód: ZX-AK-C100S1SC-20-B1550-USB
100BASE-TX // FX media konvertor AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ A)
938,96 Kč včetně DPH
776 Kč

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX media konvertor ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý

Kód: ZX-AK-C100P1SC-20-A1550-BLACK
100BASE-TX // FX media konvertor AK, WDM,singlemode,20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ B), DC12V
573,54 Kč včetně DPH
474 Kč

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX media konvertor ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220...

Kód: ZX-AK-C100S1SC-20-B1550-USB-DC
100BASE-TX // FX media konvertor AK,WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A)
445,28 Kč včetně DPH
368 Kč

Media konvertor designový100BASE-TX/ FX media konvertor ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý

Kód: ZX-AK-C100P1SC-20-A1310-BLACK
100BASE-TX // FX media konvertor MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), DC 5V
546,92 Kč včetně DPH
452 Kč

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX media konvertor ZCOMAX MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V...

Kód: ZX-MT-FC2100D-20A
100BASE-TX // FX media konvertor MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ B), DC 5V
619,52 Kč včetně DPH
512 Kč

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX media konvertor ZCOMAX MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V...

Kód: ZX-MT-FC2100D-20B
100BASE-TX // FX na zeď media konvertor AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310, DC 5V
598,95 Kč včetně DPH
495 Kč

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX na zeď media konvertor ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení...

Kód: ZX-AK-C100-WM-SM20
Nahoru
Další produkty

Media konvertory umožňují využití optických vláken jako přenosového média mezi místy, kde nelze použít metalickou kabeláž. Například z důvodů elektromagnatického rušení nebo pro velké vzdálenosti.

Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd. Jde o profesionální hi-end řešení optických přemostění a multiplexů s vlastní řadou čipsetů, nabízí vysokou spolehlivost a výkon, mají mnoho unikátních vlastností a jsou velmi oblíbené pro vysokou stabilitu . 

FMC konvertory v plastovém provedení jsou jejich ekonomickou řadou (alternativa k řadě FRM220), nejsou řiditelné ani dohledovatelné. Spolehlivost a stabilita optického přemostění je díky původnímu čipsetu na stejně vysoké úrovni, jako je tomu u dražších media-konvertorů řady FRM220. FMC 10" šasi (pozn.: ze dvou šasi lze získat montáží 19" šasi) plní mimo jiné funkci sdruženého napájení v racku. Jsou dostupné v mnoha variantách, různé přenosové rychlosti, různé typy vláken (MM, SM i POF), různým dosahem, resp. lze dotad modifikace pro přenos dat po jednom vlákně. Modularitu konvertorů zvyšují převodníky s SFP sloty, které lze osadit optickými transceivery různých výkonů, vlnových délek (CWDM), nebo protokolů pro různé aplikace.

Převodníky FMC jsou v provedení stand-alone s možností přímého zasunutí do šasi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení