Multimode optické patchcordy, MM

Optický patchcord (jumper kabel) je propojovací optický kabel zakončený optickými konektory. Patchcordy propojují zařízení uvnitř racků (datových rozvaděčů), rozlišují se na duplexní (2x vlákno, 4x konektor) a méně časté simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Třídy útlumů dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6), doporučení ITU-T L.36 pro multimode (MM) patchcordy v naší nabídce mají R/L je >35dB, I/L <0,2dB.

Optické patchcordy standardní provedení: USCONEC (americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy), SENKO (japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory ...), AMP (německé konektory LC, SC, ST, FC, MT-RJ ...), R&M, Reichle de Massari (švýcarské konektory, E2000), Huber Suhner (švýcarské konektory, E2000), SEIKOH GIKEN (japonské konektory), NISSIN-MPO kabelové sestavy (japonské konektory, kompletace Čína), NOVOBIT (čínská výroba), OEM (kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC ...), použitelné pro většinu aplikací, low-cost).

106 položek celkem
0,5m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
125,84 Kč včetně DPH
104 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-0-5D-ZX
0,5m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
135,52 Kč včetně DPH
112 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-0-5D-ZX
0,5m, LC-SC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
158,51 Kč včetně DPH
131 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | LC-SC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/SC-5D-ZX
0,5m, LC-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
158,51 Kč včetně DPH
131 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | LC-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/ST-5D-ZX
0,5m, SC-SC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
147,62 Kč včetně DPH
122 Kč

Multimode optický patchcord | délka 0,5m | SC-SC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-SC/SC-5D-ZX
10m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
206,91 Kč včetně DPH
171 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-10D-ZX
10m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
258,94 Kč včetně DPH
214 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-10D-ZX
10m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
379,94 Kč včetně DPH
314 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-10D-ZX
10m, LC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
204,49 Kč včetně DPH
169 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/SC-10D-ZX
10m, LC-SC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
302,50 Kč včetně DPH
250 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-SC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/SC-10D-ZX
10m, LC-ST, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
203,28 Kč včetně DPH
168 Kč

Multimode optický patchcord | délka 10m | LC-ST | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/ST-10D-ZX
15m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
251,68 Kč včetně DPH
208 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-15D-ZX
15m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
333,96 Kč včetně DPH
276 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-15D-ZX
15m, LC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
245,63 Kč včetně DPH
203 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | LC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/SC-15D-ZX
15m, LC-SC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
474,32 Kč včetně DPH
392 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | LC-SC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/SC-15D-ZX
15m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
1 891,23 Kč včetně DPH
1 563 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO/MPO-12F-CRS-15-ZX
15m, MPOf-MPOf, OM4 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
3 246,43 Kč včetně DPH
2 683 Kč

Multimode optický patchcord | délka 15m | MPOf-MPOf | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-12F-CRS-15-ZX
1m, FC-LC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
127,05 Kč včetně DPH
105 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-LC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-FC/LC-1D-ZX
1m, FC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
124,63 Kč včetně DPH
103 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-FC/LC-1D-ZX
1m, FC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
135,52 Kč včetně DPH
112 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-FC/LC-1D-ZX
1m, FC-SC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
119,79 Kč včetně DPH
99 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-SC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-FC/SC-1D-ZX
1m, FC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
119,79 Kč včetně DPH
99 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-FC/SC-1D-ZX
1m, FC-SC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
137,94 Kč včetně DPH
114 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-SC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-FC/SC-1D-ZX
1m, FC-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
121 Kč včetně DPH
100 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-FC/ST-1D-ZX
1m, FC-ST, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
174,24 Kč včetně DPH
144 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-ST | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-FC/ST-1D-ZX
1m, FC-ST, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
137,94 Kč včetně DPH
114 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | FC-ST | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-FC/ST-1D-ZX
1m, LC-LC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
123,42 Kč včetně DPH
102 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/LC-1D-ZX
1m, LC-LC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
123,42 Kč včetně DPH
102 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/LC-1D-ZX
1m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
135,52 Kč včetně DPH
112 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-1D-ZX
1m, LC-LC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
135,52 Kč včetně DPH
112 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-LC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-1D-ZX
1m, LC-SC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
124,63 Kč včetně DPH
103 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-SC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/SC-1D-ZX
1m, LC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
119,79 Kč včetně DPH
99 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-LC/SC-1D-ZX
1m, LC-SC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
145,20 Kč včetně DPH
120 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-SC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/SC-1D-ZX
1m, LC-SC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
130,68 Kč včetně DPH
108 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-SC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/SC-1D-ZX
1m, LC-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
121 Kč včetně DPH
100 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-LC/ST-1D-ZX
1m, LC-ST, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
129,47 Kč včetně DPH
107 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC-ST | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/ST-1D-ZX
1m, MPO (samička) - 8xLC, OM3 50/125, optický patchcord,  (MM)
1 043,02 Kč včetně DPH
862 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | MPO (samička) - 8xLC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO-8F/8XLC-01-ZX
1m, MPO (samička) - 8xLC, OM4 50/125, optický patchcord,  (MM)
1 076,90 Kč včetně DPH
890 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | MPO (samička) - 8xLC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO-8F/8XLC-01-ZX
1m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
869,99 Kč včetně DPH
719 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPO/MPO-12F-CRS-01-ZX
1m, MPOf-MPOf, OM4 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
958,32 Kč včetně DPH
792 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | MPOf-MPOf | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM4-MPO/MPO-12F-CRS-01-ZX
1m, SC-SC, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
113,74 Kč včetně DPH
94 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-SC | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-SC/SC-1D-ZX
1m, SC-SC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
113,74 Kč včetně DPH
94 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-SC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-SC/SC-1D-ZX
1m, SC-SC, OM4 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
133,10 Kč včetně DPH
110 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-SC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-SC/SC-1D-ZX
1m, SC-ST, OM1 62,5/125, optický patchcord, modrý (MM)
112,53 Kč včetně DPH
93 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-ST | OM1 62,5/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-62-SC/ST-1D-ZX
1m, SC-ST, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
112,53 Kč včetně DPH
93 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-ST | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-SC/ST-1D-ZX
1m, SC-ST, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
123,42 Kč včetně DPH
102 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | SC-ST | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-SC/ST-1D-ZX
1m, ST-ST, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
112,53 Kč včetně DPH
93 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | ST-ST | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-ST/ST-1D-ZX
20m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
399,30 Kč včetně DPH
330 Kč

Multimode optický patchcord | délka 20m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-20D-ZX
25m, LC-LC, OM3 50/125, optický patchcord, aqua  (MM)
467,06 Kč včetně DPH
386 Kč

Multimode optický patchcord | délka 25m | LC-LC | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM3-LC/LC-25D-ZX
25m, MPOf-MPOf, OM3 50/125, optický patchcord | překřížené,  (MM)
2 608,76 Kč včetně DPH
2 156 Kč

Multimode optický patchcord | délka 25m | MPOf-MPOf | OM3 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB | překřížené | konektory NISSIN JAPAN

Kód: OPA-OM3-MPOF/MPOF-12F-CR-25-ZX
Nahoru
Další produkty