Reference

Spolehlivost nabízených řešení a služeb ověřila řada zákazníků. O kvalitě našich IT služeb svědčí, že se na nás naši partneři a zákazníci obracejí opakovaně a spolupracujeme na základě dlouhodobé důvěry.

Ve veřejných soutěžích realizovali úspěšně řadu projektů, přehled těch nejzajímavějších realizací zahrnuje tato odvětví:

  • Státní správa, samospráva a organizační složky státu
  • Nemocnice, lékárenství a pharma průmysl
  • Vzdělávání, školství, sportovní kluby a NGO
  • Sportovní oddíly, kluby a spolky
  • Průmyslové a obchodní společnosti
  • Servisní a ostatní firmy

Jedna z posledních zajímavých akvizic, zrealizovali jsme řešení rozsáhlého kamerového systému ve výrobním závodě firmy roku 2018, Průša Research. V továrně se vyrábí 3D tiskárny, které sbírají vynikající ocenění po celém světe, jsou držitelem ocenění 3D Printer Shootout 2017 a 2018 od MAKE magazínu a drží se více než rok jako nejlepší 3D tiskárna v žebříčku 3Dhubs.com.

Náš kamerový systém je v areálu nasazen s aplikovanou nadstavbou pro rozpoznávání osob dle obličeje, v kontextu umí hlídat vstupy povolených osob do určených zón, povolené versus zakázané pohyby předmětů, vizuální detekci kouře, požáru, evidencí vozidel dle barvy, registračních značek a jiné další vychytávky.

Věříme, že i vám pomůžeme a budete s řešením spokojeni. Další krok může být věcná konzultace Vašich potřeb, k ní zpracovaný první kvalifikovaný odhad konceptu řešení a pracnosti. Rádi se i u Vás zapojíme do procesu 'Improve IT'.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení