Reference

Spolehlivost nabízených řešení a služeb ověřila řada zákazníků. O kvalitě našich IT služeb svědčí, že se na nás naši partneři a zákazníci obracejí opakovaně a spolupracujeme na základě dlouhodobé důvěry.

Ve veřejných soutěžích realizovali úspěšně řadu projektů, přehled těch nejzajímavějších realizací zahrnuje tato odvětví:

  • Státní správa, samospráva a organizační složky státu
  • Nemocnice, lékárenství a pharma průmysl
  • Vzdělávání, školství, sportovní kluby a NGO
  • Sportovní oddíly, kluby a spolky
  • Průmyslové a obchodní společnosti
  • Servisní a ostatní firmy

Jedna z posledních zajímavých akvizic, zrealizovali jsme řešení rozsáhlého kamerového systému ve výrobním závodě firmy roku 2018, Průša Research. V továrně se vyrábí 3D tiskárny, které sbírají vynikající ocenění po celém světe, jsou držitelem ocenění 3D Printer Shootout 2017 a 2018 od MAKE magazínu a drží se více než rok jako nejlepší 3D tiskárna v žebříčku 3Dhubs.com.

Náš kamerový systém je v areálu nasazen s aplikovanou nadstavbou pro rozpoznávání osob dle obličeje, v kontextu umí hlídat vstupy povolených osob do určených zón, povolené versus zakázané pohyby předmětů, vizuální detekci kouře, požáru, evidencí vozidel dle barvy, registračních značek a jiné další vychytávky.

Věříme, že i vám pomůžeme a budete s řešením spokojeni. Další krok může být věcná konzultace Vašich potřeb, k ní zpracovaný první kvalifikovaný odhad konceptu řešení a pracnosti. Rádi se i u Vás zapojíme do procesu 'Improve IT'.