100/1000BASE-T // 1000BASE-LX na zeď media konvertor AK, singlemode WDM, 20km,SC simpl, Tx1310, DC 5V

Kód: ZX-AK-C1002-WM-SM20-WDM31
Značka: ZCOMAX
547 Kč 661,87 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX na zeď media konvertor ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode WDM, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.

Metalický port je self-adaptive, podporuje jak rychlost 100Mbps tak i 1Gbps Ethernet.

Parametry:

  • LAN port: 1Gbps/100Mbps RJ45
  • Napájení: 5 V DC externí zdroj (DC jack 5,5/ 2mm)
  • Transmiter Optical Power: -9 až -3dBm
  • Reciever Sensitivity: -24dBm

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/5V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 1,25Gbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet, 1Gbps Ethernet
Typ konektoru: SC simplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm WDM (BIDI)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení