100BASE-TX // FX na zeď media konvertor AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310, DC 5V

Kód: ZX-AK-C100-WM-SM20
Značka: ZCOMAX
499 Kč 603,79 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX na zeď media konvertor ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220V na 5VDC zdroj

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.

Parametry:

  • LAN port: 100Mbps RJ45
  • Napájení: 5 V DC externí zdroj (DC jack 5,5/ 2mm)
  • Transmiter Optical Power: -13 až -4dBm
  • Reciever Sensitivity: -33dBm

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: na zeď
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/5V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 1,25Gbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet, 1Gbps Ethernet
Typ konektoru: SC duplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení