100BASE-TX // FX media konvertor MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), DC 5V

Kód: ZX-MT-FC2100D-20A
Značka: ZCOMAX
452 Kč 546,92 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Media konvertor 100BASE-Tx/ FX media konvertor ZCOMAX MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V (1A) kompatibilní s 19" šasi ZX-MT-R16-2U

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.

Tato varianta WDM je určena pro obousměrný přenos přes jedno optické vlákno

Tento převodník funguje bez problémů (testováno) proti switchi podporujícími 100Mbit SFP - např. ZCOMAX S2228F, nebo DCN DCS-3950 s SFP moduly SPB-3720xxx či SPB-3710xxx

Parametry:

  • LAN port: 100 Mbps RJ45
  • Napájení: 5 V DC externí zdroj (DC jack 5,5/ 2mm) či přes vestavěný USB port
  • Normy: IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
  • Čipset IP113x LF
  • LPF (Link Fault Pass Through): Ano, nastavitelné přes DIP switche
  • FEF (Far End Fault): Ano
  • Provozní teplota: 0 - 60 °C
  • Relativní vlhkost: 5 - 90% (nesrážející se)
  • Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
  • Rozměry: 94 x 71 x 26 mm
  • Hmotnost: 0,26 kg (0,4kg kompletní balení včetně obalu a zdroje)
  • LED indikace: indikace zapnutí, monitoring aktivity portů, a další pomocí 6x LED diody
  • Vlnová délka: WDM - Tx1310nm (Rx1550nm) - komunikuje obousměrně přes jedno vlákno, je nutné nasadit proti typu B (Tx1550nm)
  • Max. délka spoje: single-mode 20 km WDM (bidi)
  • Typ vlákna/ optického kabelu: 9/125
  • Konektor: SC simplex (ST, LC a FC na objednávku), RJ45
  • Přenášené signály: TxD a RxD
  • Vestavěná RAM 128kb
  • Vestavěná bleskojistka ( jen varianty s externím DC napájením), max. 4kV
  • Transmiter Optical Power: -12 až -3dBm
  • Reciever Sensitivity: -35dBm
  • Podpora pro 1600 bitové pakety
  • Podpora 9k jumbo paketů variantně na objednávku

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/5V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 100Mbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet
Typ konektoru: SC simplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm WDM (BIDI)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení