100BASE-TX // FX media konvertor AK,WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A)

Kód: ZX-AK-C100P1SC-20-A1310-BLACK
Značka: ZCOMAX
368 Kč 445,28 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Media konvertor designový100BASE-TX/ FX media konvertor ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Varianta WDM je určena pro obousměrný přenos přes jedno optické vlákno

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/5V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 100Mbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet
Typ konektoru: SC simplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm WDM (BIDI)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení