Příprava a vedení projektu ICT

Příprava, rozpočet a zpracování projektu

Poskytujeme pomoc při výběru metodiky řízení projektu, resp. jejího přizpůsobení, určení dílčích rolí řízení projektu a jejich rozdělení na příslušné pracovníky klienta, resp. vytvoření implementačních týmů. V přípravné fázi jsme klientovi k dispozici také při přípravě smluv s dalšími subdodavateli celého ICT řešení. Složitost projektu se může výrazně lišit podle jeho typu a rozsahu nebo zvoleného dotačního titulu a jeho požadavků. Na základě našich zkušeností a informací poskytnutých klientem projektu jsme schopni vytvořit vyvážený a dobře navržený rozpočet projektu, který bude srozumitelný a atraktivní pro hodnotitele.

Řízení projektu

Při zastupování zájmů zákazníka provádíme v jeho prospěch dohled na plnění vydefinovaných úkolů jednotlivých týmů při jeho implementaci, koordinujeme společné schůzky jednotlivých skupin v prolínajících se oblastech. Řešíme sporné situace, rozpory v oblasti kvalifikované argumentace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení