UTM Firebox M270 High Availability, s 1 letou podporou Standard

Kód: WGM27071
Značka: WATCHGUARD
26 490 Kč 32 052,90 Kč včetně DPH
Na objednávku
WatchGuard NG Firewall Firebox M270 High Availability | 1 rok podpora Standard

Detailní informace

Detailní popis produktu

WatchGuard Firebox M270 – 4.9 Gbps Firewall, 1,6 Gbps VPN, 2,3 Gbps IPS, 1,6 Gbps UTM, 8xGbE, 1xSerial, 2xUSB; 50 BOVPN tunelů, 75 IPSec/SSL tunelů; 2000000 souběžných spojení

Položka obsahuje: zařízení, 24x7 Support.

TDR (Threat Detection and Response): Cloudová služba je navržena jako nástroj minimalizující následky narušení či průniků do sítě (proaktivní ochrana před zneužitím stanic) sběrem forenzních dat z koncových stanic a UTM v síti (stahované soubory, přílohy, stav OS, obsah paměti a schránky, systémové procesy, klíče v registru) s přehledným bodovaným výstupem za jednotlivé hrozby. Pro svůj chod využívá TDR klientský senzor - aplikace běžící na pozadí systému koncových stanic. Počet Host senzorů: 60.

Výhodou prvků Watchguard je vlastní operační systém FireWare, který je společný jak pro základní UTM boxy, tak i pro větší zařízení, o kterých se občas mluví jako o Next Generation Firewallech. Napříč portfoliem je dostupná stejná funkcionalita. Operační systém Fireware je ojedinělý i v oblasti integrace špičkových, již existujících a trhem velmi dobře prověřených, řešení renomovaných výrobců jako jsou AVG, Websense, Cyren, Trend Micro, Kaspersky, LastLine a Sophos.

V rámci operačního systému jsou integrovány moduly pro inspekci provozu na bázi IPS signatur (ochrana před backdoor spyware, SQL injection, cross-site scripting), systém aplikačního rozpoznávání a kontroly (databáze čítající více než 1800 web a business aplikací s detailní kategorizací včetně integrovaného modulu pro sociální sítě), nástroj webové a kontextové ochrany WebBlocker (filtrování na bázi obsahu a listovaných URL adres včetně jejich detailní kategorizace a možnosti blokovat dle souhrnných politik) v kombinaci s ochranou na bázi reputace navštěvovaných stránek (cloudová služba), antivirová ochrana z perimetru sítě (rozpoznávání a blokace spyware, virů, trojanů, červů a ochrana před kombinovanými hrozbami) kombinovaná s cloud nástrojem pro sandboxing, dále antispamová ochrana spamBlocker kombinující on-site a cloudové prostředky (Recurrent Pattern Detection). Watchguard bude brzy nabízet v kombinaci s UTM boxy i systém end point ochrany zamezující vynášení dat, která bude vycházet z nedávno proběhnuvší akvizice části společnosti HawkEye-G, jež je velmi dobře známá mezi profesionálními end point systémy. Nástroj Network Discovery je schopen zobrazit topologii sítě a připojené klienty pomocí uzlových grafů včetně detailních informací o nalezených zařízeních.

Výstup za síťový provoz, logování, reporty, poznatky z bezpečnostních modulů a z probíhající forenzní analýzy provozu je následně reportován do separátního analytického nástroje Dimension, který kombinuje s důkladnou aplikační vizibilitou i možnost centralizované správy a provisioningu. Dimension je zdarma dostupný jako software pro desktop či jako virtuální server, pro možnost přímého vstupování do konfigurace lokálního UTM (pomocí nástroje Dimension) je potřeba příslušná licence na UTM.

Více informací o produktech WatchGuard naleznete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: UTM, IPS, Firewally
€ Projektové ceny: ano
Antivirus (Gbps): 2,1
Celkem rozhraní: 8
Celková UTM propustnost (Gbps): 1,6
Celkový počet rozhraní: 8x1G
Doba trvání licence: 1 rok
Failover: VPN/Multi-WAN (včetně loadbalancingu)
Firewall (Gbps): 4,9
Funkce bezdrátového kontroléru: ano
Integrované WLAN rozhraní: ne
Intrusion Prevention Systém (IPS) (Gbps): 2,3
LACP: Ano (dynamic, static, active/backup)
Limit autentifikovaných uživatelů: 500
Maximální počet spravovaných AP: 20
NAT: Static, dynamic, 1:1, IPSec traversal, policy-based PAT
Počet 10G SFP+ portů: 0
Počet 1G SFP portů: 0
Počet BOVPN tunelů: 50
Počet ethernet portů: 8
Počet I/O rozhraní: 1 Serial / 2 USB
Počet Mobile IPSec VPN tunelů: 75
Počet Mobile SSL/L2TP VPN tunelů: 75
Počet nových spojení za sekundu: 40000
Počet PoE portů: 0
Počet souběžných spojení: 2000000
Počet TDR Host senzorů (Watchguard): 60
Počet VLAN: 100
Rodina produktů (Watchguard): Firebox M270
Shaping a QoS: 8 front, DiffServ, Load balancing
Směrovací protokoly: BGP, OSPF, RIPv1,2, Policy-based routing
Typ ethernet portů: 1G (RJ45)
Typ licence: WatchGuard Standard Support
Typ produktu: UTM zařízení
VPN (Gbps): 1,6
Vysoká dostupnost: active-passive, active-active (mimo wireless modely)
xDSL: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: