ORING

34 položek celkem
!!SLEVA!! -rozbaleno - Průmyslový DIN Fast Ethernet Media převodník,Mini Type,neřid.,2x 10/100TX (RJ-45)-1x100FX(SM/SC),
3 826,02 Kč včetně DPH
3 162 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C rozbaleno z tesotvání,...

Kód: IMC-121FB-SS-SC-USED
DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkc
4 259,20 Kč včetně DPH
3 520 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IMC-111FB-MM-SC
DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SM SC), LFP funkc
4 685,12 Kč včetně DPH
3 872 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IMC-111FB-SS-SC
DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode / SC)
4 650,03 Kč včetně DPH
3 843 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IMC-121FB-SS-SC
DIN Giga Ethernet Media převodník POE+(30W), Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000
7 488,69 Kč včetně DPH
6 189 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter PoE+ PSE (30W), Mini velikost, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 50~57VDC, -40 ~70C

Kód: IGPMC-111GP
DIN Media převodník FE, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce
3 970,01 Kč včetně DPH
3 281 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media převodník, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce

Kód: IMC-111PB
DIN Media převodník GE, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),
5 897,54 Kč včetně DPH
4 874 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 (SFP),

Kód: IGMC-1011GP
DIN Media převodník GE, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)
19 239 Kč včetně DPH
15 900 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media převodník, úzký, neřid., 1x 100/1000/10G TX (RJ-45) - 1x 100/1000/10G (SFP/ SFP+)

Kód: ITGMC-111GP-
DIN PoE Fast Ethernet Media převodník, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100TX (RJ-45) - 1x 100FX SFP, dv
6 127,44 Kč včetně DPH
5 064 Kč

Průmyslový DIN POE (PSE) Fast Ethernet Media Converter, úzké provedení, neřiditelný, 1x 100TX (RJ-45) - 1x 100FX SFP, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IPMC-111PB
DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C
2 727,34 Kč včetně DPH
2 254 Kč

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, DC napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C

Kód: ISC-1112-I
DIN server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
7 825,07 Kč včetně DPH
6 467 Kč

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-322
DIN server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC
10 128,91 Kč včetně DPH
8 371 Kč

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Kód: IDS-342
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
2 737,02 Kč včetně DPH
2 262 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-150B
DIN Switch FE, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
4 068,02 Kč včetně DPH
3 362 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-180B
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo
5 222,36 Kč včetně DPH
4 316 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvo

Kód: IES-1041FX-MM-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d
7 256,37 Kč včetně DPH
5 997 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), d

Kód: IES-1042FX-SS-SC
DIN Switch FE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
3 383,16 Kč včetně DPH
2 796 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IES-1080A
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité
11 660,77 Kč včetně DPH
9 637 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité

Kód: IES-1062FX-SS-SC
DIN Switch FE, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40
9 619,50 Kč včetně DPH
7 950 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40

Kód: IES-1082GP
DIN Switch FE, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-
12 971,20 Kč včetně DPH
10 720 Kč

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-

Kód: IES-2042FX-SS-SC
DIN Switch GE PoE, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,
11 565,18 Kč včetně DPH
9 558 Kč

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC,

Kód: IGPS-1080-24V
DIN Switch GE, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C
5 722,09 Kč včetně DPH
4 729 Kč

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

Kód: IGS-1080A
Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), do racku, EU typ
41 757,10 Kč včetně DPH
34 510 Kč

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), EU typ

Kód: RGS-9168GCP-EU
PoE splitter DIN, 10/100/1000Mbps, IEEE802.3at  (max. výstupní napětí 24V, 1,25A)
5 021,50 Kč včetně DPH
4 150 Kč

Industry PoE splitter, 10/100/1000Mbps, na DIN či zeďpodporující normu IEEE802.3at (max. výstupní napětí 24 V, 1,25A)

Kód: SPL-101GT-AT
Zdroj napájecí DIN 12V DC, 2A, 45W, AC vstup 85-264V
2 221,56 Kč včetně DPH
1 836 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-45-12
Zdroj napájecí DIN 12V DC, 5A, 120W, AC vstup 85-132V/ 176-264V
3 552,56 Kč včetně DPH
2 936 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-120-12
Zdroj napájecí DIN 12V DC, 6,3A, 75W, AC vstup 85-264V
3 104,86 Kč včetně DPH
2 566 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-75-12
Zdroj napájecí DIN 24V DC, 2A, 45W, AC vstup 85-264V
2 231,24 Kč včetně DPH
1 844 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-45-24
Zdroj napájecí DIN 24V DC, 3,2A, 75W, AC vstup 85-264V
3 116,96 Kč včetně DPH
2 576 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-75-24
Zdroj napájecí DIN 24V DC, 5A, 120W, AC vstup 85-132V/ 176-264V
3 552,56 Kč včetně DPH
2 936 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-120-24
Zdroj napájecí DIN 48V DC, 1,6A, 75W, AC vstup 85-264V
3 129,06 Kč včetně DPH
2 586 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-75-48
Zdroj napájecí DIN 48V DC, 5A, 120W, AC vstup 85-132V/ 176-264V
3 538,04 Kč včetně DPH
2 924 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: ODR-120-48
Zdroj napájecí DIN 48V DC, 5A, 240W, AC vstup 85-132V/ 176-264V
6 859,49 Kč včetně DPH
5 669 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: SDR-240-48
Zdroj napájecí DIN 48V DC, 5A, 480W, AC vstup 85-132V/ 176-264V
8 195,33 Kč včetně DPH
6 773 Kč

provedení na DIN lištu

Kód: SDR-480-48

Stránka 1 z 1 - 34 položek celkem