SEIKOH GIKEN

11 položek celkem
1m, LC/PC-LC/PC, OM4 50/125, optický patchcord,  (MM)
392,04 Kč včetně DPH
324 Kč

Multimode optický patchcord | délka 1m | LC/PC-LC/PC | OM4 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-OM4-LC/LC-1D-SG
1m, SC/APC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord,  (SM)
467,06 Kč včetně DPH
386 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 1m | SC/APC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -55dB (G1)

Kód: OPA-9-SCA/LC-1D-SG
3m, LC/PC-LC/PC, OS1/OS2 9/125, optický patchcord, žlutý (SM)
476,74 Kč včetně DPH
394 Kč

Singlemode optický patchcord | délka 3m | LC/PC-LC/PC | OS1/OS2 9/125 | I/L 0,2dB (C+) | R/L -50dB (G2+)

Kód: OPA-9-LC/LC-3D-SG
3m, SC/PC-ST/PC, OM2 50/125, optický patchcord, oranžový (MM)
415,03 Kč včetně DPH
343 Kč

Multimode optický patchcord | délka 3m | SC/PC-ST/PC | OM2 50/125 | I/L 0,2dB | R/L -35dB

Kód: OPA-50-SC/ST-3D-SG
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, LSOH 2,1mm kabel, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
124,63 Kč včetně DPH
103 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G652D, LC/PC, 2m, LSOH 2,5mm kabel, Insertion Loss 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-2-2500-SG
Pigtail optický kabelový, SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, LSOH 2,1mm kabel, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
146,41 Kč včetně DPH
121 Kč

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, LSOH 2,5mm kabel, Insertion Loss 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-SC-2-2500-SG
Pigtail optický MM OM1 62/125, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB,Seikoh Kód: OPI-62-SC-1-900ES-SG
Pigtail optický MM OM3 50/125, pro 10G MM aplik., ST, 1m, snadno zdrh., 900µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor Seikoh
104,06 Kč včetně DPH
86 Kč

Pigtail optický MM OM3 50/125, pro 10G MM aplik., ST, 1m, snadno zdrh., 900µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor Seikoh

Kód: OPI-OM3-ST-1-900ES-SG
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
101,64 Kč včetně DPH
84 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-1-900ES-SG
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
106,48 Kč včetně DPH
88 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-LC-2-900ES-SG
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Jap
85,91 Kč včetně DPH
71 Kč

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

Kód: OPI-9-SC-1-900ES-SG

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení