10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, AC verze, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-AC-SC015
Značka: CTC UNION
1 183 Kč 1 431,43 Kč včetně DPH
Na objednávku
10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 15km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: 110-240V AC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 100Mbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet
Typ konektoru: SC duplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení