CTC UNION

47 položek celkem
10/100BASE-TX // FX media konvertor FIB1, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12dB, neřiditelný
499,73 Kč včetně DPH
413 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FIB, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný, (řiditelná varianta převodníku na přání)

Kód: FIB1-10/100S/SC015N
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný
1 424,17 Kč včetně DPH
1 177 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, neřiditelný, AC verze
1 523,39 Kč včetně DPH
1 259 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Kód: FMC-10/100-AC-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, AC verze, neřiditelný
1 522,18 Kč včetně DPH
1 258 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný, AC 220V verze (100 ~240VAC), včetně EU nap. kabelu

Kód: FMC-10/100-AC-SC015
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, neřiditelný
1 441,11 Kč včetně DPH
1 191 Kč

10/100 Base-TX/FX media konvertor media konvertor FMC, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC015
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 17dB, neřiditelný
1 605,67 Kč včetně DPH
1 327 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC20A
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, neřiditelný
1 680,69 Kč včetně DPH
1 389 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC20B
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 40km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 25dB, neřiditelný
2 087,25 Kč včetně DPH
1 725 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 40km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC40A
10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 40km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 22dB, neřiditelný
2 094,51 Kč včetně DPH
1 731 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 40km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 22dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze...

Kód: FMC-10/100-SC40B
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, IN-BAND management, jen karta
1 243,88 Kč včetně DPH
1 028 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné...

Kód: FRM220-10/100 I-SC002
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310nm/Rx1310nm, 12dB, IN-BAND, jen karta
2 377,65 Kč včetně DPH
1 965 Kč

10/100 Base-TX/FX Media konvertor media konvertor FRM220, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je...

Kód: FRM220-10/100 I-SC015
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, WDM, SM, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 17dB , IN-BAND, jen kart
2 954,82 Kč včetně DPH
2 442 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND...

Kód: FRM220-10/100 I-SC20A
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, WDM, SM, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, IN-BAND, jen kart
2 966,92 Kč včetně DPH
2 452 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND...

Kód: FRM220-10/100 I-SC20B
10/100BASE-TX // FX media konvertor FRM220, WDM, SM,20km,SC simplex,Tx1310/Rx1550nm (typ A),17dB,IN-BAND, SA AC 220
1 264,45 Kč včetně DPH
1 045 Kč

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND...

Kód: FRM220-10/100 I-SC20A-CH01-AC
100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm
2 709,19 Kč včetně DPH
2 239 Kč

10/100/1000 Base-TX/ 1000BASE-LX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně,...

Kód: FMC-1000M-SC 20A
100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm
4 411,66 Kč včetně DPH
3 646 Kč

10/100/1000 Base-TX/ 1000BASE-LX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně,...

Kód: FMC-1000M-SC 20B
100/1000BASE-T // 1000BASE-LX media konvertor FMC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný
2 758,80 Kč včetně DPH
2 280 Kč

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-LX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, SM 20km, 15dB, 1310nm

Kód: FMC-1000M-SC 020
100/1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor FMC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
2 372,81 Kč včetně DPH
1 961 Kč

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-SX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, MM 550m (50/125), 8,5dB, 850nm

Kód: FMC-1000M-SC 001
100/1000BASE-T // 1000BASE-X Media konvertor 19" 1U multiportový s SFP sloty PHB, řiditelný, 20x (RJ45 // SFP)
36 566,20 Kč včetně DPH
30 220 Kč

Media konvertor multiport s SFP sloty PHB, 20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), WEB, Telnet či SNMP, 19" 1U, podpora DMI verze s 1x AC...

Kód: PHB-200M-AC
100/1000BASE-T // 1000BASE-X media konvertor FMC s SFP slotem, RJ45 // SFP, řiditelný 802.3ah OAM/I
2 975,39 Kč včetně DPH
2 459 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem media konvertor FMC, 1000/100Mbps( RJ-45) - 1000/100 BASE-X SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP IN BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo...

Kód: FMC-1000MS-DC
100/1000BASE-T // 1000BASE-X media konvertor FMC s SFP slotem, RJ45 // SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP
2 704,35 Kč včetně DPH
2 235 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem media konvertor FMC, 100/1000Mbps( RJ-45) - 100/1000 BASE-X SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP IN BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo...

Kód: FMC-1000MS
100/1000BASE-T // 1000BASE-X Media konvertor FMC, RJ45 // SFP, neřiditelný, DIP přepínače
2 382,49 Kč včetně DPH
1 969 Kč

Media konvertor/ switch s SFP slotem media konvertor FMC, 10/100/1000Mbps( RJ-45) - 100/1000BASE-X SFP, neřiditelný, DIP switche Tento produkt nahrazuje FMC-1000S (EOL 12/2017)

Kód: FMC-1001S
100/1000BASE-T // 1000BASE-X media konvertor FRM220 s SFP slotem, RJ45 // SFP, OAM/IP IN-BAND, jen karta
8 029,56 Kč včetně DPH
6 636 Kč

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem media konvertor FRM220, 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 1000Base-X SFP, OAM/ IP IN-BAND management dle IEEE 802.3ah, pouze linková karta

Kód: FRM220-1000EAS-1
100/1000BASE-T // 1000BASE-X PoE přepínač, media konvertor IFC, PSE=napájí, RJ45 // SFP, IN-BAND, Stand alone
5 247,77 Kč včetně DPH
4 337 Kč

Media konvertor s SFP slotem media konvertor IFC, 10/100/1000Mbps(RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, IN-BAND, STAND ALONE 802.3af POE funkcionalita, přes RJ-45 lze napájet koncové...

Kód: IFC-1000PSE-AC
100/1000BASE-T // 1000BASE-X pro ISP media konvertor FTH4, RJ45// SFP, OAM/IP IN-BAND, včetně rozvaděče
3 718,33 Kč včetně DPH
3 073 Kč

Media konvertor pro ISP media konvertor FTH4, 1x10/100/1000Mbps(RJ-45)+ 1x SFP slot 1Gbps, OAM/IP IN-BAND, včetně rozvaděče

Kód: FTH4-1000MS
2x 100/1000BASE-T // 100/1000BASE-X  přepínač, media konvertor FRM220, 2x (RJ45 // SFP), IN-BAND, jen karta
6 267,80 Kč včetně DPH
5 180 Kč

2x 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 2x 100/1000Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor/switch s SFP slotem media konvertor FRM220, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v...

Kód: FRM220A-1002ES
2x 100/1000BASE-T // 1000BASE-X přepínač s SFP sloty media konvertor FRM220, 2x (RJ45 // SFP), OAM/IP IN-BAND, jen karta
10 583,87 Kč včetně DPH
8 747 Kč

2x 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 2x 1000Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor/switch s SFP slotem media konvertor FRM220, OAM/IP IN-BAND management dle IEEE 802.3ah možnost...

Kód: FRM220A-1000EAS/X
2x 100BASE-TX // FX duální media konvertor FRM220, SFP, IN-BAND, jen karta
3 506,58 Kč včetně DPH
2 898 Kč

2x 10/100 Mbps (RJ-45)/ 2x 100Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor s SFP sloty media konvertor FRM220, IN-BAND management dle IEEE 802.3ah, dual channel convertor mode...

Kód: FRM220-10/100IS-2
3R reapeater, media konvertor FRM220, 10Gbps SFP+ / 2x 10Gbps XFP, multirate, řiditelný
43 995,60 Kč včetně DPH
36 360 Kč

10G 3R (Re-amplification & Reshaping, Re-clocking) - Repeater/Transponder SFP+ na 2x XFP (1x pro Line protection->přepnutí na záložní vlákna),slide-in karta do šasi...

Kód: FRM220-10G-SXX
3R reapeater, media konvertor FRM220, 10Gbps SFP+ / 2x10Gbps XFP, multirate, včetně DC48V SA
59 374,70 Kč včetně DPH
49 070 Kč

10G 3R (Re-amplification & Reshaping, Re-clocking) - Repeater/Transponder SFP+ na 2x XFP (1x pro Line protection -> přepnutí na záložní vlákna, se zabudovaným DC zdrojem...

Kód: FRM220-10G-SXX-DC-NMC
3R reapeater, media konvertor FRM220, 2,7Gbps SFP / 2x 2,7Gbps SFP, multirate, AC220V S
26 196,50 Kč včetně DPH
21 650 Kč

100Mbps až 2,7Gbps multirate 3R repeater SFP/ 2x SFP (1x SFP je pro redundanci - line protection), standalone provedení včetně zdroje AC(100-240V), včetně DB9 console portu pro...

Kód: FRM220-2.7G-3S-M-AC
3R reapeater, media konvertor FRM220, 2,7Gbps SFP / 2x 2,7Gbps SFP, multirate, AC220V S
32 996,70 Kč včetně DPH
27 270 Kč

100Mbps až 2,7Gbps multirate 3R repeater SFP/ 2x SFP (1x SFP je pro redundanci - line protection), standalone provedení včetně zdroje AC(100-240V), včetně SNMP managementu (1x...

Kód: FRM220-2.7G-3S-M-AC-NMC
3R reapeater, media konvertor FRM220, 2,7Gbps SFP / 2x 2,7Gbps SFP, multirate, řiditelný, jen karta
21 816,30 Kč včetně DPH
18 030 Kč

100Mbps až 2,7Gbps multirate 3R repeater SFP/ 2x SFP (1x SFP je pro redundanci - line protection), karta do centrálního šasi, pozor nelze instalovat do šasi FRM220-CH01xx, lze...

Kód: FRM220-2.7G-3S
3R reapeater, media konvertor FRM220, 2,7Gbps SFP / 2x 2,7Gbps SFP, multirate, včetně DC SA
26 741 Kč včetně DPH
22 100 Kč

100Mbps až 2,7Gbps multirate 3R repeater SFP/ 2x SFP (1x SFP je pro redundanci - line protection), standalone provedení včetně zdroje DC, včetně DB9 console portu pro lokální...

Kód: FRM220-2.7G-3S-M-DC
3R reapeater, media konvertor FRM220, 2,7Gbps SFP / 2x 2,7Gbps SFP, multirate, včetně DC48V S
33 589,60 Kč včetně DPH
27 760 Kč

100Mbps až 2,7Gbps multirate 3R repeater SFP/ 2x SFP (1x SFP je pro redundanci - line protection), standalone provedení včetně zdroje DC, včetně SNMP managementu (1x RJ-45 + DB9...

Kód: FRM220-2.7G-3S-M-DC-NMC
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
5 791,06 Kč včetně DPH
4 786 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat...

Kód: FRM220-E1R-SC002
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, SM, 15km, SC duplex, 1310nm, 12dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
6 316,20 Kč včetně DPH
5 220 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, singlemode, 15km, SC duplex, 1310nm, 12dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné...

Kód: FRM220-E1R-SC015
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, SM, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (A type), 17dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
5 994,34 Kč včetně DPH
4 954 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (A type), 17dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE...

Kód: FRM220-E1R-SC20A
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, SM, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (B type), 14dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
5 879,39 Kč včetně DPH
4 859 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (B type), 14dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE...

Kód: FRM220-E1R-SC20B
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, SM, 30km, SC duplex, 1310nm, 20dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
6 529,16 Kč včetně DPH
5 396 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, singlemode, 30km, SC duplex, 1310nm, 20dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné...

Kód: FRM220-E1R-SC030
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, SM, 40km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (A type), 25dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
7 079,71 Kč včetně DPH
5 851 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, singlemode, 40km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (A type), 25dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE...

Kód: FRM220-E1R-SC40A
E1/T1 120Ohm media konvertor FRM220, SM, 40km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (B type), 22dB, RJ45, IN-BAND, jen karta
7 107,54 Kč včetně DPH
5 874 Kč

Media konvertor media konvertor FRM220, singlemode, 40km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (B type), 22dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE...

Kód: FRM220-E1R-SC40B
Media konvertor , repeater s SFP sloty multirate FRM220, 2R regenerace, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,67Gbps, OAM INBAND
3 263,37 Kč včetně DPH
2 697 Kč

Media konvertor repeater s SFP sloty multirate media konvertor FRM220, 2R regenerace, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,67Gbps, OAM INBAND, jen karta

Kód: FRM220-1000DS
Media konvertor, repeater s SFP sloty dvojitý, 3R regenerace, 4x 2,7Gbps multirate SFP slot, STAND-ALONE provedení
18 476,70 Kč včetně DPH
15 270 Kč

Media konvertor repeater s SFP sloty dvojitý, 3R regenerace, 4x 2,7Gbps multirate SFP slot, STAND-ALONE provedení, lze použít jakákoliv SFP 100Mbps až 2,7Gbps, !!porty jsou...

Kód: WX-200
Media konvertor/IP server 1x RS232 (DB9) na 10/100Mbps (RJ-45), WEB management
3 826,02 Kč včetně DPH
3 162 Kč

Media konvertor/ IP server 1x RS232 (DB9) na 10/100Mbps (RJ-45), WEB management

Kód: STE-100A/RS232
PoE injektor, 10/100/1000Mbps, IEEE802.3at  (max. 55 V, 30 W)
1 822,26 Kč včetně DPH
1 506 Kč

PoE injector, 10/100/1000Mbps, podporující normu IEEE802.3at (max. 55 V, 30 W), včetně napájecího zdroje AC220V na DC

Kód: INJ-G30
s SFP slotem media konvertor FRM220, 1000BASE-T( RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, IN-BAND management, pouze karta
4 285,82 Kč včetně DPH
3 542 Kč

1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-X SFP(LC), mediakonvertor s SFP slotem media konvertor FRM220, IN-BAND management, lze osadit MM či SM SFP transceivery, pouze karta

Kód: FRM220-1000TS

Stránka 1 z 1 - 47 položek celkem