10/100BASE-TX // FX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ A), 17dB, neřiditelný

Kód: FMC-10/100-SC20A
Značka: CTC UNION
1 249 Kč 1 511,29 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze oproti typu B, neřiditelný

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/12V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 100Mbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet
Typ konektoru: SC simplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm WDM (BIDI)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení