100/1000BASE-T // 1000BASE-LX media konvertor FMC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný

Kód: FMC-1000M-SC 020
Značka: CTC UNION
2 147 Kč 2 597,87 Kč včetně DPH
Na objednávku
10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-LX (SC Duplex), převodník media konvertor FMC, neřiditelný, SM 20km, 15dB, 1310nm

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/12V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 1,25Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
Typ konektoru: SC duplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1310nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení