100/1000BASE-T // 1000BASE-BX media konvertor FMC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550 /Rx1310nm

Kód: FMC-1000M-SC 20B
Značka: CTC UNION
3 431 Kč 4 151,51 Kč včetně DPH
Na objednávku
10/100/1000 Base-TX/ 1000BASE-LX WDM media konvertor media konvertor FMC, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 25dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, funguje pouze oproti typu B, neřiditelný

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: SM media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 20km
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/12V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 1,25Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
Typ konektoru: SC simplex
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: SM
Vlnová délka: 1550nm WDM (BIDI)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: