s SFP slotem media konvertor MC, 1000BASE-T( RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, neřiditelný

Kód: MC220L
Značka: TP-LINK
429 Kč 519,09 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Media konvertor s SFP slotem media konvertor MC, 1000BASE-T( RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, neřiditelný, 9V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory řady MC od čínského prvovýrobce TP-Link, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.

Parametry:

  • LAN port: 1000 Mbps RJ45
  • Napájení: 9 V/0,8 A
  • Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
  • Ostatní: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
  • Provozní teplota: 0 - 50 °C
  • Přenosová rychlost: 1Gbps
  • Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
  • Hmotnost: 0,34 kg
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
  • Vlnová délka: 850 nm
  • Max. délka spoje: multi-mode 2 km
  • Optický kabel: 50/125
  • Konektor: SC, RJ45
  • Přenášené signály: TxD a RxD

Doplňkové parametry

Kategorie: 1Gb media konvertory
€ Projektové ceny: ano
Dosah: s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Formát: STAND-ALONE
Management (řízení): neřiditelné
Napájení: adaptér 230V AC/9V DC
Provozní rozsah teplot: 0 až 50°C
Přenosová rychlost: 1,25Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
Typ konektoru: S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Typ konektoru - metalický: RJ-45
Typ přenosu: s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Typ převodníku: Převodník
Typ vlákna: s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Vlnová délka: s SFP/ XFP/ SFP plus sloty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení