TP-LINK

11 položek celkem
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný
769,56 Kč včetně DPH
636 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC100CM
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný
771,98 Kč včetně DPH
638 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC110CS
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ B), neřiditelný
696,96 Kč včetně DPH
576 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/Rx1550nm (typ B), neřiditelný, 9V

Kód: MC112CS-20
10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ A), neřiditelný
761,09 Kč včetně DPH
629 Kč

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/Rx1310nm (typ A), neřiditelný, 9V

Kód: MC111CS-20
1000BASE-T // 1000BASE-LX media konvertor MC, singlemode, 15km, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný
948,64 Kč včetně DPH
784 Kč

Media konvertor 1Gbps media konvertor MC, singlemode, 15km, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC210CS
1000BASE-T // 1000BASE-SX media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný
945,01 Kč včetně DPH
781 Kč

Media konvertor 1Gbps media konvertor MC, multimode, 550m, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-SX, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný, 9V

Kód: MC200CM
Bazar Media konvertor 10/100BASE-TX // FX media konvertor MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditel
811,91 Kč včetně DPH
671 Kč

USED Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX media konvertor MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný

Kód: MC110CS-USED-01
PoE injector 48V, 15,4W, IEEE802.3af, GE Ethernet
667,92 Kč včetně DPH
552 Kč

PoE injector, 1000Mbps, podporující normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W)

Kód: TL-POE150S
PoE injector 56V, 30W, IEEE802.3af/at, GE Ethernet
786,50 Kč včetně DPH
650 Kč

PoE injector, 1000Mbps, podporující normu IEEE802.3af/at (max. 56 V, 30 W)

Kód: TL-POE160S
s SFP slotem media konvertor MC, 1000BASE-T( RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, neřiditelný
519,09 Kč včetně DPH
429 Kč

Media konvertor s SFP slotem media konvertor MC, 1000BASE-T( RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, neřiditelný, 9V

Kód: MC220L
WiFi Router TL-WR841N, 5x 10/100BaseT LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO
519,09 Kč včetně DPH
429 Kč

TP-Link TL-WR841N WiFi Router, 5x 10/100BaseT LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO

Kód: TL-WR841N

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení