QSFP+ "Dell" 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V

Kód: QSFP-LR4-PSM-DELL
6 315 Kč 7 641,15 Kč včetně DPH
Na objednávku
QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V, 0 až 70°C, DELL kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

QSFP+ "Dell" 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : DELL
Typ portu (formát) : QSFP plus
Typ optického vlákna : SM
Optický konektror : MPO
Maximální vzálenost (dosah) : 10km
Síťový protokol : 40Gbps Ethernet

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery QSFP+ pro 40Gb
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 10km
Formát: QSFP plus
Kompatibilita: DELL
Pro vlákno/ kabel: SM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 40Gbps
Přenosový protokol: 40Gbps Ethernet
Typ broušení: APC
Typ konektoru: MPO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení