QSFP+ "Cisco Nexus" 41,2Gbps, 40GBASE-SR4, MM, 100m OM3, 3,3V, MPO konektor

Kód: QSFP-SR4-NEX
837 Kč 1 012,77 Kč včetně DPH
Na objednávku
QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Cisco NEXUS kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

QSFP+ "Cisco Nexus" 41,2Gbps, 40GBASE-SR4, MM, 100m OM3, 3,3V, MPO konektor

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : CISCO
Typ portu (formát) : QSFP plus
Typ optického vlákna : MM
Optický konektror : MPO
Maximální vzálenost (dosah) : 100m
Síťový protokol : 40Gbps Ethernet

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery QSFP+ pro 40Gb
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 100m
Formát: QSFP+
Kompatibilita: CISCO
Pro vlákno/ kabel: MM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 40Gbps
Přenosový protokol: 40Gbps Ethernet
Typ konektoru: MPO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: