QSFP28 "Juniper" 100GBASE-SR4, MM, 850nm,100m OM4, 3,3V, MPO, DDM

Kód: QSFP28-SR4-100G-JUN
2 207 Kč 2 670,47 Kč včetně DPH
Na objednávku
QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

QSFP28 "Juniper" 100GBASE-SR4, MM, 850nm,100m OM4, 3,3V, MPO, DDM

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : JUNIPER
Typ portu (formát) : QSFP28
Typ optického vlákna : MM
Optický konektror : MPO
Pro vlnové délky : 850nm
Maximální vzálenost (dosah) : 100m
Síťový protokol : 100Gbps Ethernet

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery QSFP28 100Gb
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 100m
Formát: QSFP28
Kompatibilita: JUNIPER
Pro vlákno/ kabel: MM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 100Gbps
Přenosový protokol: 100Gbps Ethernet
Typ konektoru: MPO
Vlnová délka: 850nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení