SFP+ "HP" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI

Kód: SFP-PLUS-LR10-HPE -J9151A OEM-
439 Kč 531,19 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

SFP+ "HP" 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC duplex, DMI

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : HPE (PROVISION)
Typ portu (formát) : SFP plus
Typ optického vlákna : SM
Optický konektror : LC duplex
Pro vlnové délky : 1310nm
Maximální vzálenost (dosah) : 10km
Síťový protokol : 10Gbps Ethernet, 1Gbps Ethernet, SDH STM-16

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery SFP+
€ Projektové ceny: ano
DMI diagnostika: ano
Dosah: 10km
Formát: SFP plus
Kompatibilita: HPE (PROVISION)
Power Budget (dB): 11
Pro vlákno/ kabel: SM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 10Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet, SDH STM-16, 10Gbps Ethernet
Reciever overload (dBm): 0,5
Reciever sensitivity (dBm): -14
Spektrální šířka (nm): 1
Transmiter power (dBm): -3 až 1
Typ detektoru (Rx): InGaAs PIN-TIA
Typ konektoru: LC duplex
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ vysílače (Tx): DBF LD
Vlnová délka: 1310nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení