SFP+ "HP" 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI

Kód: SFP-PLUS-LRM-HPA -JD093B OEM-
822 Kč 994,62 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

SFP+ "HP" 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : HPA (COMWARE)
Typ portu (formát) : SFP plus
Typ optického vlákna : MM
Optický konektror : LC duplex
Pro vlnové délky : 1310nm
Maximální vzálenost (dosah) : 220m
Síťový protokol : 10Gbps Ethernet

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery SFP+
€ Projektové ceny: ano
DMI diagnostika: ano
Dosah: 220m
Formát: SFP plus
Kompatibilita: HPA (COMWARE)
Power Budget (dB): 6
Pro vlákno/ kabel: MM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 10Gbps
Přenosový protokol: 10Gbps Ethernet
Reciever overload (dBm): -
Reciever sensitivity (dBm): -12,5
Spektrální šířka (nm): 1,4
Transmiter power (dBm): -6,5 až 0,5
Typ detektoru (Rx): InGaAs PIN-TIA
Typ konektoru: LC duplex
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ vysílače (Tx): MQW FP
Vlnová délka: 1310nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení