SFP+ "Cisco" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, TX1270/RX1330nm, LC simplex, DMI

Kód: SPB-2820WCIS
891 Kč 1 078,11 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

Detailní informace

Detailní popis produktu

SFP+ "Cisco" WDM 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, TX1270/RX1330nm, LC simplex, DMI

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : CISCO
Typ portu (formát) : SFP plus
Typ optického vlákna : SM
Optický konektror : LC simplex
Pro vlnové délky : 1270nm WDM (BIDI)
Maximální vzálenost (dosah) : 20km
Síťový protokol : 10Gbps Ethernet, 1Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 1x, FIBRE CHANNEL 2x, FIBRE CHANNEL 4x, FIBRE CHANNEL 8x, FIBRE CHANNEL 10G, SDH STM-16

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery SFP+
€ Projektové ceny: ano
DMI diagnostika: ano
Dosah: 20km
Formát: SFP plus
Kompatibilita: CISCO
Power Budget (dB): 12
Pro vlákno/ kabel: SM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 10Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 1x, FIBRE CHANNEL 2x, SDH STM-16, 10Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 4x, FIBRE CHANNEL 8x, FIBRE CHANNEL 10G
Reciever overload (dBm): 0,5
Reciever sensitivity (dBm): -14
Spektrální šířka (nm): 1
Transmiter power (dBm): -2 až 2
Typ detektoru (Rx): InGaAs PIN-TIA
Typ konektoru: LC simplex
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ vysílače (Tx): DBF LD
Vlnová délka: 1270nm WDM (BIDI)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení