SFP "Cisco" 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 3,3V, DMI

Kód: SPM-7100WCIS -GLC-SX-MMD-
179 Kč 216,59 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

Detailní informace

Detailní popis produktu

SFP "Cisco" 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 3,3V, DMI

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : CISCO
Typ portu (formát) : SFP
Typ optického vlákna : MM
Optický konektror : LC duplex
Pro vlnové délky : 850nm
Maximální vzálenost (dosah) : 300/ 550m
Síťový protokol : 1Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 1x

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery SFP
€ Projektové ceny: ano
DMI diagnostika: ano
Dosah: 300/ 550m
Formát: SFP
Kompatibilita: CISCO
Power Budget (dB): 7,5
Pro vlákno/ kabel: MM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 1,25Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 1x
Reciever overload (dBm): -3
Reciever sensitivity (dBm): -17
Spektrální šířka (nm): 0,85
Transmiter power (dBm): -9,5 až -4
Typ detektoru (Rx): GaAs PIN-TIA
Typ konektoru: LC duplex
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ vysílače (Tx): VCSEL
Vlnová délka: 850nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení