SFP "Cisco" 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V

Kód: SPS-3110CIS-HTR
281 Kč 340,01 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

SFP "Cisco" 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : CISCO
Typ portu (formát) : SFP
Typ optického vlákna : SM
Optický konektror : LC duplex
Pro vlnové délky : 1310nm
Maximální vzálenost (dosah) : 10km
Síťový protokol : 100Mbps Ethernet, SDH STM-1

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery SFP
€ Projektové ceny: ano
DMI diagnostika: ne
Dosah: 10km
Formát: SFP
Kompatibilita: CISCO
Power Budget (dB): 14
Pro vlákno/ kabel: SM
Provozní rozsah teplot: -40 až 85°C
Přenosová rychlost: 100Mbps
Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet, SDH STM-1
Reciever overload (dBm): -5
Reciever sensitivity (dBm): -29
Spektrální šířka (nm): 4
Transmiter power (dBm): -15 až -8
Typ detektoru (Rx): GaAs PIN-TIA
Typ konektoru: LC duplex
Typ přenosu: 2 vlakna
Typ vysílače (Tx): MQW FP
Vlnová délka: 1310nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení