SFP28 "Mellanox" 25Gbps, MM, 850nm, 100m OM4, 3,3V, LC duplex, DDM

Kód: SFP28-SR-25G-MELL
1 159 Kč 1 402,39 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

SFP28 "Mellanox" 25Gbps, MM, 850nm, 100m OM4, 3,3V, LC duplex, DDM

Kompaktní optický transceiver používaný v aktivních prvcích pro telekomunikační a datové sítě, více viz optické vložné transceivery.

Základní parametry:
Vhodný pro produkty (kompatibilita) : MELLANOX
Typ portu (formát) : SFP28
Typ optického vlákna : MM
Optický konektror : LC duplex
Pro vlnové délky : 850nm
Maximální vzálenost (dosah) : 100m

Pozn.: obrázek produktu je pouze pro ilustraci a nemusí odpovídat realitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické transceivery SFP28
€ Projektové ceny: ano
Dosah: 100m
Formát: SFP28
Kompatibilita: MELLANOX
Pro vlákno/ kabel: MM
Provozní rozsah teplot: 0 až 70°C
Přenosová rychlost: 25Gbps
Typ konektoru: LC duplex
Vlnová délka: 850nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení