Rozeznání obličejů

Kamery s pokročilou videoanalytikoupro rozpoznání obličejů, funkce je součástí IP kamery a používá algoritmy inteligentním učením (Artificial Intelligence). Analýza kamery rozpoznává snímané obličeje z on-line záběru.

Vývoj on-line detekce skrze záběr kamery prošel dlouhou cestu. Potažmo s tím prochází změnou autorizační metody od klíčů, karet, PIN kódů, otisků prstů, vstupujeme do doby biometrického rozpoznávání. Využití rozpoznávání obličeje při evidenci docházky je na trhu velmi oblíbené, především je výhodnou bezdotyková forma a rychlost.

Pro řízení přístupu v biometrickém rozpoznávání bylo zlomem rozpoznávání duhovky, to nám požadované zabezpečení.

Díky pokročilým algoritmům technologie DL, AI přinášejí terminály pro rozpoznání obličeje vyšší efektivitu, lepší zabezpečení.

Vynikající rozpoznávání v jakémkoliv prostředí

Díky algoritmům DL AI dosahují terminály MinMoe přesností přes 99 % při rychlosti 0,3s. Terminály s duálními čočkami pracují ve slabeném i téměř nulovém osvětlení.

Projektové ceny a zkušenosti z velkých projektů

Symbion nabízí IT služby v celém portfoliu projekt, realizace. Pro kamerový systém zajistíme rozšíření strukturované kabeláže, včetně instalace optických kabelů pro velké vzdálenosti, tak aby kamerová infrastruktura byla zálohovaná po celou požadovanou dobu.

Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Kontaktní formulář, vyžádejte si projektové slevy