Měření teploty osob

Bezdotykové systémy pro automatizované scanování teploty osob v prvním perimetru objektu. Ideální řešení pro recepce firem, vstupy úřadů, institucí a větší dopravní uzly jako nádraží, letiště. Měření probíhá dálkově pomocí kalibrované termovize v určené uličce a to až do vzdálenosti 5 metrů od kamery. Upozornění na osoby s vyšší teplotou jsou generována dohledovým serverem v reálném čase do databáze společnosti nebo bezprostředně akusticky ostraze objektu.

Ostraha, personál na recepci objektu nemusí být při měření v přímém kontaktu s osobami se zvýšenou teplotou. Osoby jsou kamerovým systémem automaticky měřeny a osoby bez teploty spojitě prochází vstupním testem a naopak lidé s zvýšenou teplotou jsou spolehlivě identifikovány. Zachycené osoby mohou být dle směrnice provozovatele izolovány pro přesnější, opakované, měření.

Projektové ceny a zkušenosti z velkých projektů

Symbion nabízí IT služby v celém portfoliu projekt, realizace. Pro kamerový systém zajistíme rozšíření strukturované kabeláže, včetně instalace optických kabelů pro velké vzdálenosti, tak aby kamerová infrastruktura byla zálohovaná po celou požadovanou dobu.

Poradenství a výchozí koncept řešení poskytujeme zdarma

Kontaktní formulář, vyžádejte si projektové slevy